1. 1.
    nankör olduğu bilinen hayvanlar aleminin kendince asil üyeleri olan kedileri seven yazarlardır. belki bazıları nicklerinde kedi kelimesini de kullanıyordur. kim bilir?
    1 -1 ... fabala
  2. 2.
    hayvan sever yazarlardır.
    (bkz: seray sever yazarlar)
    2 ... bana felsefe yapma ne olur
  3. 3.
    en bilinçsizleri benimdir efendim, her kediyi sevmeye çalışarak bir sürü tırmık izi sahip olmuşumdur, bebe yeni doğmuş kedileri büyütmüşümdür, yatağımda beslemişimdir, bu sayede annemden bi ton laf yemişimdir.

bu yazarlar genellikle sıcak yaz günlerinde kediler içecek su bulabilsin die eline geçen kaplara su koyup kedileri mutlu ederler, çüp kenarlarına yiyecek bırakıp çevre kirliğini yaratıp, belediye çöpçülerinden bir ton küfür yerler.
    1 ... probably yes
  4. 4.
    okula gitmeden önce evinde yaşamakta bulunduğum kedimin * yemeklerinden yolda aç bi kedi görür hayra geçerim düşüncesiyle ondan gizli aşırıp çantama atmamın sonucunda çantamda iğrenç bir koku oluşmasına sebep olan sevgi türüdür.
    aşırıdır
    her bünye kaldıramaz...
    1 ... tomrishan
  5. 5.
    3 tane kedi ile beraber yaşayan never neverland.
    2 -1 ... never neverland
  6. 6.
    6 tane kedisi olan yazardır. **
    2 ... aci biber
  7. 7.
    vakt-i zamanında bir kedim vardı kazım adında... birgün uçkuruna yenik düşerek bir sokak kedisi ile çiftleşti. aynı gün enfeksiyon kaptı ve akşamına öldü. cok kral kediydi ama lan. halden anlardı, yavşak yavşak hareketleri yoktu. arada gelir benim dinlediğim müziklere uyum sağlar, yeri geldiğinde derdimi dinlerdi(en azından dinlermiş gibi yapardı). özlerim hala kendisini. ruhun şad olsun koçum.
    hmm, evet ben de kedi seviyorum bu arada.
    5 ... nebkheperouri
  8. 8.
    (bkz: kedifili)
    -1 ... mrtince
  9. 9.
    (bkz: yoga yapan mistiq kedi)
    -1 ... yoga yapan mistiq kedi
  10. 10.
    ölen kedisi için ortalığı birbirine katıp sorumsuz veterinerleri aklına gelen her yere şikayet eden, hala bunalımdan kurtulamamış, mama kabının yanından geçerken "adolf gel oolum" diye kendi kendine bağıran, kedisinin mırlamalarını özleyen, elindeki henüz geçmemiş tırmık izine bakıp ağlayan yazar'dır.
    1 ... portakalli irish cream