1. 1.
    Pek çok insanın katılmayacağı önerme. Biz suriyelileri türkiye'ye almayalım dediğimiz zamanlarda da pek çok insan bize katılmıyordu. Ama biz doğruyu söylemeye hep devam ederiz.

Bu güne kadar tanrı'nın nankör olduğu kadar sevimli hayvanı kedileri seviyorum ayağı a takılan kim varsa hepsi içten pazarlıklı yılan çıktı. Bu kadar rastlantı boş değil. Her şeyden önce istatistik diye bir bilim var. Ulan bu kevaşeler kedileri bir çeşit paravan olarak kullanarak asıl kimliklerini gizliyorlar. Bunun başka bir açıklama yok. Dikkat edin cidden sıkıntılı bir durum. Kedi seven erkeklere konuyu hiç getirmiyorum bile. Bir hukukçu olarak hakaret suçu işlemek istemem.

Kedi seven kadınlara dikkat edin, tam yılanlar. Hatta en son bir tanesi sevişirken yumurtalarımı yutmaya çalıştı. Valla taşakları zor kurtardık.

Köpek seven kadın iyidir.samimiler en azından... Pitbull dehşeti yaşamak isteyen kızları okul açıldıktan sonra konya'ya gelebilir. 2+1 evimin düzenli temizlenmesi lazım. Tabii ki sizi de mutlu ederim bu hizmetinize karşılık, ama nasıl mutlu edeceğimi söylemem. Anlaştık?
    1 -7 ... id est
  2. 2.
    Bugün de yılan olduğumu ögrendim, saol sözlük bana çok şey katıyorsun.
    4 -2 ... omen tanrem
  3. 3.
    katılmadığım önerme. Herşey karşılıklıdir. Kedi sevmeyen kadından daşşaklarını kurtardıysan erkeğınden neyını kurtardın acaba?
    ... zukod
  4. 4.
    Gerizekalılara yeni şeyler öğreten başlık.
    2 -4 ... id est
  5. 5.
    Hoşlandığım kız kedi delisi, hatta geçenlerde kendisine kedili bir tişort almıştım, o yüzden yanlış olmasını dilediğim önermedir.

Ayrıca: (bkz: her yerde hukukçu olduğunu söyleyen hukukçu)
    1 -1 ... once upon a time in cizre
  6. 6.
    Sinsi oldukları doğru.
    ... kaydadegerolmayanseyler
  7. 7.
    id est ne diyon lan değşik? Bu arada şu başlığı görmüşsündür umarım
    (bkz: açacağın başlığı silkeyim) ben değil bi arkadaşım.
    3 -1 ... omen tanrem