bugün

evet bu dünyanın neresine giderseniz gidin maalesef böyledir bizim apartmanda var bi tane adı da tonguç mu tokmak mı ne öyle bi şey adam resmen kedisevici. oğlum uzaklaşın lan yaklaşmayın yanıma ben homofobiğim, müslümanım, ak partiliyim uzaklaşın ulan! gelmiş bana bi de "günaydın" falan diyor en sonudna "hadi bilader hadi" dedim bi daha vermedi elimde kalacak en sonunda topitop!
Ay hAdi ordan, yvşk.
Sen elinle takılıp hayal kurmaya devam et KARDEŞ.
ortada olan gerçektir. evet.
ilık lıktan neyin kastedildiģi göreceli olan bi durumdur. Evet kedim var ama ılıkmıyım değilmiyim karşılıklı tartışmak lazim. (bkz: masculen aktifim)
kanıtlanmış bilimsel doktrin.
Yani kedi sevmeyen erkekler harbi erkek-delikanlı erkek sınıfına giriyo öyle mi? Sikeyim öyle insanı.
ılımak isteyen varsa şayet, ısıtırım suyu beyler.

saçma salak tespitler yapacağınıza açık açık söyleyin niyetinizi.
hiç aksini iddia etmeyin. eski zamanlarda kedi mi besliyordu erkekler, siz hiç kedi besleyen bir savaşçı, komutan duydunuz mu? at, kurt, köpek gibi güçlü hayvanlar besliyorlardı. sağlıklı erkek alfadır, liderdir. gidipte kedi beslemez. karrrrı mısınız?
Adam atı nereye bağlayacak, kurdu nereden bulup besleyecek. Günümüz şehir hayatının sonuçları bunlar. Kuş besleyen adam ne oluyor mesela onun da bir özelliği varmı?
çok doğru tespit, beli gamzeli erkeklere ılık ılık akıtırlar.
Kedi seven ılıksa, besleyen biri olarak bildiğin cayır cayırmışım. Yanmak sorun değil, yanacak sorun çok, ona da tamam, ama kedime bir şey olursa üzüntüden baya ılırım heralde.
kedi besleyen erkeklerin iyi bildiği gerçektir.
Bugün de ılık olduğumuzu öğrendik çok şükür.
ekşide dönen muhabbet ve başlık. klavye delikanlılığı yapmak kolay, yiyorsa yüzüme söyle kimmiş ılık gösteriririz fena ılıtırız seni.
bu arada ılıklığı hakaret kabul edip sürekli errrkeklik edebiyatı yapanlar, kedi seven erkeğe laf atanlar vasfı olmayan boş beleş çomar tiplerdir.
efendi, merhametli, nazik erkeklere ılık diye diye barzo p*ç erkek modelini alfa erkek diye bize yutturarak ortalığı barzolarla doldurdunuz.
her taraf mallık yapıp alfa olduğunu zanneden eziklerle doldu.
kedi seven erkeklerin çok tatlı ve sempatik olması durumu.
(#41927149) bu entrymde de belirttiğim gibi, bunlar hep birtakım gebeşliklerdir.
kedilere bayılan ve aynı zamanda karşı cinsimi de kedi sever gibi seven bir birey olarak, bu iddiayı onaylayamayacağım ne yazık ki. hayır, kedi seven erkekler olarak vurdurmuyoruz, teşekkürler.
Keşke tüm erkekler ılık olsa denilecek hede. Sevin ama zarar vermeden sadece sevin lütfen.
şu yazılanları kedim öldüğünde okusaydım yıllar önce... ana avrat allah kitap düz giderdim direk.

şimdi gitmiyom o ayrı.
Ehe ılık mı bacını gönder beraber kedi sevelim.

Bir daha geri gelmez ama söyleyim.
Yanimiza gelirse uc bes dakika severiz gidisini oksar belki yiyeecek bir seyler veririz o kadar. Evde beslemeye gerek yok. Gece uyku hali uzerine falan basariz hos olmaz yani.
Ilık mı? Ilik olsa da isitacak ya da sogutacak varmis zaten fark etme o yuzden.