bugün

fazla ciddiye alınmayacak erkek türüdür. delikanlı adam kedi sevmez delikanlı adam köpek sever. evet...
benimdir şirin canlılar tek istedikleri şevkat akşama kadar sevebilirim bir kediyi valla o kedi bir çok insandan iyi dost.
Oruç oruç zorla anama söv diyonuz ama bayramdan sonra sövücem söz.

Çok severim kedi köpek kuş böcek fark etmez.
Hakedenin ağzının üstüne yumruğu basmış kedi severler tanırım. Çok yakından...
Kediyi çapkınlık aracı olarak kullanabilir. Kızlar kedilere bayılır.
Bizim evde erkek seven kedi var. Cok sor allahim. Eve bir usta gelmesin hemen isveli isveli soylenetrk asagi iniyor.
görsel

görsel
Arslanın ve kaplanın da kedi olduğunu bilen erkektir.
Şahsımdır. Şahsım derken bizzat benim, şahsım kod adlı akpli cumhurbaşkanı değil.
(bkz: karton toplayan cocuk)

Kedi gibi hayvan var mı lan zeka desen var kavga var oyun var.

Siz hiç evin hakimi kim diye kavga ettiniz mi ben her gün ediyorum.
Severim, çok severim. Yakın arkadaşım tatile gittiğinde kedilerine bakıyorum, yok böyle bir huzur kaynağı. Severken ve sevilirken çıkardığı sesler beni hipnoz ediyor resmen. mırr mırrr gurr gurr. Terapi veya meditasyon gibi geliyor. Kediler bu evrende yaşayan en büyük sanat eserleri sanki.

Kedilerin En sevdiğim yönü ise sahip tanımamaları, ilkel kul köle algılarına sahip olmamaları. Özgürler.
Ne yapalım atmışlar yavruları sokağa biz de öyle bıraksa mıydık. Hem deliriyoruz bu manyaklarla işte ne güzel.
buyursun beraber sevelim.

tanım: kadını ve erkeği olmaması gereken bir sevgidir.
Benim bu erkek. Eşcinsel falan olma ihtimalim de yok. Aksini iddia edenlere kedimi salarım. O gerisini halleder.
kendini seven erkek.
görsel
Sevmeyecektik kargocu getirdi bıraktı..
Hayallerde yaşar.. evet.

görsel
insan gibi insandır.
adam gibi adamdır.
hayvansever, merhametlidir.
sürekli erkeklik cetvelliği yapan, erkekliği karısını dövmek elinde tespih kekoluk itlik kopukluk zanneden medeniyetsiz küçük pipili barzolar tarafından "vurduruyordur" "i*nedir" "gaydir" diye sataşılır.
ki sırtlanlar grup halinde sürekli yalnız aslana sataşır zaten.
kediler beni deşarj ediyor. resmen topraklama yapıyorlar bana gırgır sesleri ve yumuşacık tüyleri ile.
güncel Önemli Başlıklar