bugün

benim kedim gibi.
Okuyup huzur bulduğum başlıkk.
satın alma,sahiplen.
21. Yüzyıl’ın en büyük problemlerinden birisi olan bireyselleşen toplumlar, yaşam mücadelesi içindeki insan hayatlarını yalnızlaştıran ve insan doğasına aykırı bir şekilde onları asosyallik kafesine koymaktadır. Yaşam mücadelesini kazanmak adına tüm gününü çalışmaya ve sürekli olarak daha iyisini ortaya koymak adına çabalayarak geçiren bireyler, bu monoton maratonda genellikle yalnızlık yüzünden geride kalmaktadır.

Böylesine buhran dolu bir hayatın siyah beyaz olgusuna renk katıp yalnızlığı bastırmak isteyen bireyler, kedi sahiplenme ile hayatlarını daha yaşanabilir kılabilmektedir. insanoğlunun en temel ihtiyaçlarından birisinin sosyalleşme olmasından dolayı, bir ev ve hayat arkadaşı ile hayatın daha renkli olması işten bile değildir. Bu ev arkadaşı rolü için kediler tam olarak biçilmiş kaftan olarak tanımlanabilir.
https://www.patisahiplen.com/
baharın yavrular benim kız. bakalım hangi şanslı yazarlarla akraba olacağız
istemeye istemeye de olsa yapmam gereken şey. 2 kedi var geçici beslediğim. En azından ev olsun diye seriye aldım. buraya da yazayım.
Hayvan sahiplenmekte sahiplendirmekte bakmakta büyük dert. Ha eğlenceli yöneri çok o ayrı ama genel durum bu. Acil il dışına çıkmak istersin hayvan nerede kalacak kime bırakacaksın dert, ara sıra uyuzluğu tutar veterinere götüreceksin veterinerlerde (hepsi değil elbette) sorunlu gerizekalı dr olamamanın kompleksinde ama dr gibi takılan paragöz tipler, onlarla uğrasacaksın ayrı dert ama o iki saniye evde gezinişinin verdiği huzur varya öyle güzel ki dostlar. inanın sabırlı biri iseniz ve imkanlarınız varsa çok güzel bir varlık kedi.
Bayram nedeniyle bir kac gun evde olmayacagim. ben bu 6 tane cani kime emanet edeyim onu dusunuyorum kara kara. Sahiplenen kimse yok.
görsel
Bu yavru ceylanlarım da bana ait ve "ucretsiz". Istanbul içinde isteyen ve gercekten bakabilecek olan birisine vereceğim.
cins kedi satın almak varken yapılmaması gereken eylem.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.