bugün

Sokakta binlerce kedi tek bir aşı ile sahiplenilmeyi bekliyor.
benim kedilerimden biri çöpte poşete sarılıp atılmış 4 yavrudan tek hayatta kalanı. Buldugum zaman haftalikti.
şu an 1 yaşında ve gayet sahiplenilmis bir hali var.
buyuk sehirlerde olsam kesinlikle yapacagim islerdendir.
sokak kedilerine aile ve ozellikle nefret eden nene ve dedelere ragmen zamaninda 17 kediye bakmis biri olarak bunu soyluyorum .
son birkaç aydır içime en dert olan konudur. 4 tane kedi bakıyorum en sonuncuyu sokaktan aldım patisi parçalandığı için, tedavisi yaptırır sahiplendiririm diyerekten. Ama alıştım ve geçen test sonuçlarıma göre kedilerimi uzaklaştırmam gerekiyormuş. Hepsi elimde büyüdü. O kadar dertliyim ki sözlük. Lütfen izmir içinde kedi sahiplenmek isteyen varsa bana ulaşsın seve seve yardımcı olurum.
bir kedi sahiplenmek istiyorum kedisi doğum yapmış, bir tanıdığının kedisi olanlar vs ile iletişime geçebilirsek aşırı mutlu olucam.
Bende boyle bir sey dusunuyordum taaki bugune kadar.. cunki cuma gunu bir kedi sahipleneceğim. Yani dusunce artik gerceklesiyor efenim.
Elimde 2 günlük öksüz bir kedi var, elimden geldiğince bakmaya çalışıyorum. Bir süt anne harika olacak, kedisi doğum yapmış olan varsa bu yavruyu da yavruların arasına katma amacıyla sahiplendirmek istiyorum arkadaşlar. Yakında yoğunluktan kediyle hiç ilgilenemeyeceğim, benim gibi bakabilecek birine de sahiplendirebilirim. El ele verip yaşatalım şu yavrucağı.
kimi zaman psikopat insanlarla karşılaşmaya sebep olan durum.

tekir olsa 10 yaşındaki çocuğa kedi verecek insan, eline az cins görünen bir kedi geçtiğinde yedi sülalenizin mesleğini sorup, kedinin 3 günde 1 fotoğrafını isteyecek kadar coşabiliyor. hassiktiriniz diyorum hepsine.
bir yerde haklıdır sahiplendirdigi hayvanin ne durumda olduğunu merak ediyordur. kolay mı evde bir varlıktan ayrilmak.
Kedim 2015 nisan ayında doğdu. Kız kardeşiyle birlikte bakıyoruz. Kasım ayında araba kazası geçirdi, tedavisi yapıldı. Kaza sonrası kuyruğu koptu, ne yazık ki short hair cinsi kediler kadar kuyruğu var. Kısırlaştırıldı, gayet sağlıklı. Ancak burası onun için tehlikeli olduğundan ona daha güvenli bir yuva arıyoruz. Tuvalet eğitimi var, mama seçmiyor, çok zeki ve cana yakın. Kendisini sahiplenecek iyi yürekli bir sahip arıyorum. Gözleri açık olan kendisi, yanındaki de kız kardeşi.
görsel
içim parçalandı.

:güngörende belediyenin ücretsiz veteriner kliniği var oraya bıraksalar aslında?
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.