bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  kedi pansiyonu

  http://izmirkedipansiyonu.com
  Tatildeyken Aklınız Kedinizde Kalmasın
  http://izmirkedipansiyonu.com

  Yaz aylarının gelmesiyle birlikte tatilciler kedileri için kedi pansiyonu arayışına girdi. Yaz sıcaklarında şehir hayatının bunaltısından kurtulmak için tatilin gelmesini bekleyen kedi sahipleri, yanlarında götüremedikleri kedileri için özel izmir kedi pansiyonu hizmetini tercih ediyorlar. Size bu pansiyonlar hakkında bilgi vermek istiyoruz.
  Kedi sahipleri evden uzaklaşacakları ve tatile gidecekleri zamanlarda kedilerini evde bırakmayı tercih ederler. Temiz suyu, kumu ve yeterli maması tedarik edildiğinde kediler kendi başlarının çaresine bakabilirler. Birkaç gün evde yalnız kalmak kediler için sorun değildir. Sahipleri evde olmadığında genelde uyurlar. Biraz canları sıkılabilir ancak siz tekrar eve döndüğünüzde sorun olmadan rutin hayatınıza geri dönersiniz.

  Yaz Aylarında Kedilerinizi Evde Bırakmayın

  http://izmirkedipansiyonu.com
  Kediler evde yalnız kalabiliyor olsalar da sıcak havalarda kedileri evde yalnız bırakmak pek akıllıca değildir. Özellikle yaz aylarında siz tatile giderken kediniz camları kapalı bir evde günlerce tek başına kalamaz. Hava almayan ve her geçen gün daha da ısınan, oksijeni azalan evinizde kediniz oldukça zor günler geçirir. Pencerenizi açık bırakarak evden çıkmanız halindeyse evinize geri döndüğünüzde kedinizi bulamama ihtimaliniz vardır. Kediniz sizi bulmak için camdan atlayabilir. Yüksek bir binada oturuyor olsanız dahi kedilerin camdan düşme vakaları oldukça sık rastlanan bir olaydır ve yükseklik onlar için caydırıcı bir etken değildir.
  Siz tatildeyken kedinizin evde yalnız kalmasını istemiyorsanız izmir kedi pansiyonu hizmeti veren yerler sizin için çözüm olacaktır. Genellikle “kedi pansiyonu” denildiğinde küçük kafeslerden oluşan bir oda hayal edilir. Kedinizin küçük bir kafes içerisinde günlerce kalacağını bilmek sizin için korkunç bir fikir olacaktır. izmir kedi pansiyonları arasında kedilere otel keyfi yaşatan yerler bulunuyor. Bunlardan birini tercih ederek kedinize en güzel tatili yaşatabilirsiniz.

  Kedileriniz Burada Güvende ve Keyifleri Yerinde

  http://izmirkedipansiyonu.com
  izmir kedi pansiyonu ile kedilerinizin güvende olduklarını bilerek içiniz rahat bir şekilde tatile gidebilirsiniz. http://izmirkedipansiyonu.com kedi pansiyonu hizmetleri tamamen otel konforunda verilmektedir. Gelip kedinizi evden alıyor, pansiyonda konforlu bir odaya yerleştiriyor ve her gün onunla ilgileniyorlar. Kafeslerde kedilerin tutulmasına karşı olarak her kedi için özel oda tahsis eden bu ekip, özellikle güven ve konfor arayan kedi sahipleri için oldukça etkileyici.
  Oda içerisinde bulunan oyuncaklar, yataklar, su ve mama ihtiyaçları için özel hizmet ve oyun saatleri ile birleştirilen keyifli bir tatil kedinizin de hoşuna gidecektir. Kedinizi pansiyona yerleştirmeden önce gidip kedinizin kalacağı odayı görmeniz içinizin rahat etmesini sağlayacaktır. Göreceğiniz konforun büyüsüne kapılmamaya çalışın çünkü siz de orada kedinizle birlikte kalmak isteyebilirsiniz.
  +90 546 279 1 444 numaralı telefonla izmir kedi pansiyonu hizmetleri hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.
  http://izmirkedipansiyonu.com
  1 ... kuku temizleme