bugün

sokak kedilerine yapilabilecek bir uygulmadir. once goze bir kedi kestirilir, pist diye bagirarak kovalamaca baslatilir. kedi cevik bir hayvandir bu unutulmamalidir, abartilmamalidir.
av köpeklerine yaptırılan bir tür antremandır. kedinin kıçından ter damlaması veya sıkıştırıldığı noktada tüylerini kabartması o köpek için geçerli bir not anlamına gelir.
yılın 12 ayı satanistlerin, mart ayında ise hem kedilerin hem de satanistlerin yaptığı eylemdir.
damdaki versiyonunu abazan bünyelerde görebileceğimiz eylem, çatı tıkırtısına ya da çökmesine sebebiyet verecek uğras.
davranış bozukluğunun bir göstergesidir.
kedi kovalamaktan çok kedinin önüne geçip onla göz göze gelip üzerine üzerine önce yavaş yavaş sırıtarak gitmek sonrada birden böyle hiddetlenip üzerine dooru koşmak kanımca daha eğlencelidir.maymun eder kediyi
lakin kedi herhangi bi yükseklikte sizinle aynı hizada ise örneğin bir arabanın üstünde ise sakın ha derim
çünkü bazı tercübeli sokak kedi hiç istifleri bozmaz siz saldırmaya yeltendiğiniz anda onlar kontra atağa geçerek yüzünüze veya açık deri bölgelerinize imzaları hoyratça atarlar sonra öyle yapılmaz böyle yapılır edasıyla yavaş yavaş uzaklaşırlar
bir kediseverin yakalayıp sevmek ya da aksine kediden nefret eden bir şahsın onu tekmelemek ve kovmak adına gerçekleştirdiği eylemdir.
bunun yanı sıra akşam 22.00 sıralarında cebeci kampüsünde de yapılabilecek bir eylem olması ihtimali oldukça yüksektir.*
balık tezgahına üşüşen kedilerden kurtulmak için balıkçıların yaptığıdır.
MArt ayında erkek kedilerin dişi kedileri kovalayarak yaptığı eylemdir.
köpeklerin spor olsun diye yaptığı hadise. çünkü asla yakalamak veya ısırmak gibi birşeyi göze almazlar. zira şöyle bir gerçek vardır ki maalesef bunu kediler bilmiyor, eğer köpek, kurt, doberman gibi savaşabilecek yeteneği olan bir köpek değilse, ortalama bir kedi, ortalama bir köpeğin, tabiri caizse ağzını burnunu kırar. kediler çok süratli bir şekilde surata atlayıp çok seri pençeleyerek, köpeğin en çok canını yakacak olan, ağız, burun ve göz bölgesini kan içinde bırakabilir. ancak kediler genelde üzerlerine gürültü ile koşan köpekleri görünce tabanları yağlamayı tercih ederler. gene de köpekler, kedileri çok köşeye sıkıştırmamaya çalışırlar, atlarsa durum kötü diye. bir adet ev kedisinin, iki sokak köpeğini kaçırdığını ve birinin yüzünü kan içinde bıraktığını gördükten sonra iyice tırstım bunlardan.* evdekilere de saygı gösteriyorum.
psikopat bir çocukluk geçiren herkesin bi kere yaptığı bir şeydir.o kedi kovalanıp sonunda yakalınırsa bi de kuyruğuna torpil bağlanır keşke sadece kovalamakla kalsa iyi.
(bkz: tasvip etmiyoruz)
yapan tiplerin nasıl bir ruha sahip olduğu bir ruhbilimci tarafından araştırılması gereken durumdur.
hangi insanoğlu yolunda giden kendi halindeki bir kediyi kovalar acaba!
bir tuhaflık var bu işte.
kedi bile sizden daha akıllı ey kedi kovalayan tipler!
kedi bile!
insanı rahatlatan eylem.sevmek için yakalamak istenen kedinin peşinden gidilmesi eylemi.
çocukken çok sık yaptığım güzel eylem. hala bazen yaparım.
Köpek hobisi.
evde can sıkıntısından yaptığım eylem. yazık hayvan neden kaçtığını bile bilmiyor.
çocukken yapmaktan zevk aldığım eylemlerden biriydi. halen yaparım.
geceleri yatağımda mutlu mesut ağnanırken dışarda aptal aptal bağırdıklarında yaptığım eylem.
küçük bir çocukken yapardım bunu amacım sevmekti ama sokak kedisi kaçardı bende yakalamayacağımı bile bile kovalardım yakalamaya çalışırdım.
çocukken yapılan eğlenceli aktivitelerden biriydi. lakin artık büyüdük yapmıyoruz.
Ciddi anlamda iq eksikliği harekettir.
en sevdiğim aktivitelerden biridir. sokakta bir kedi göreyim hemen kovalarım.
Sonra tekme tokat dayak yemekle sonuçlanır.
güncel Önemli Başlıklar