bugün

şu sıralar yağmurun yerini kara bıraktığı altılıdır.

çok güzel yağıyor... uzun kollu hırkamı almaya gidiyorum.
aaa yağmur yağıyo, hemen kahve yapıp kitap okumalıyım!!!
Sus amk depresyona girdim.
kedi ne alaka amk.
+9 instagram itemi.
Kahve ve sigara neyinize yetmiyor? Fazlası lükse girer.
Kedi ok.
Kitap ok.
Muzik?? Basim agriyo.
Sigara? Kullanmiyom.
Yagmur ok.
Kahve? Icmem.
Kedi ve kitabı çıkarırsan tadından yenmezdir.
bunlar özentilerin sözlüğünde sıkça barınır .
Kasım ayını bekleyip. Kasımda aşk başkadır diye durum güncellemesi yapıp . evin içinde elinde kahve kupası ,kışlıklarla poz veren
melenkoli çukuruna dönmüş kızlarımızın durumudur. sırf bu hava bozulmasın diye Brad pitt emsali adamları reddedip o adamlarında topluma kazandırılmalarına yardımcı olmuşlardır. Bide arkalarından. gitmeseydin, başına göğsüne yaslasaydım, kucağında uyusaydım, koynunda horlasaydım, gibi kendilerine terk edilmiş süsü vererek bu melankoliyi koyulandırmaya devam ederler. ki o adamlar çoktan çoluk çocuğa karışmış. çocuk altı değiştirmeyi bile öğrenmişlerdir. Ne kedisi ne kitabı ne kahvesi ?
kedi yerine sevgili olsun be. ne zorunuz var hayvanla?
güldürmüş boş zaman geçirme kombini.

Kezban arkadaşların pek bir hoşuna gider bu kombin.
Yaşamadıkları için bunun imkanlı olduğunu düşünürler bir de.
Kedi sana rahat verecek mi zannediyorsun kanka?
Ya da kitap okurken kahve içeceksin burası tamam ama aynı anda yağmur sesini nasıl dinleyip hayal kuracaksın?
Müzik ve yağmur sesi, hem de aynı anda. Helal sana.
Mantık? Yok.
Devam edelim...
Diyelim ki başardın. Kahve içiyorsun, yağmuru da dinliyorsun... Ve çok sevdiğin kedin birden kucağına atladı.
Entelliği bırakıp kedine söversin değil mi?
Neyse Sanırım kahven döküldü, başarılar.
bir şömine eksik denilebilir. kedi uymamış, sigara da kullanmam ama kitap kahve yağmur müzik bir aradayken bir tane yakılabilir.
En fazla 45 dakika tahammul edilebilecek kombinasyon. Overrated ogelerin birlestirilmis halidir. Efendi efendi kitabini oku, kedi ne amk ? Ayni anda kedi sevip, kahve yudumlarken sigarani tutturebilecek misin ? Tum bunlar olurken muzik dinleyip bir de yagmurun sesine kulak veriyorsan tebrik ederim.
kedi olmasaymış konsept daha da harika olabilirmiş. kedi mır mır. birde miskin yağmurun, müziğin keyfi nasıl çıkacak. birde kitap var dikkat lazım yok yok kedi olmamış.
entellerin en sevdiği boş zaman geÇirme kombini. böyle olsun, olmasın söylemeyi Çok severler.
kitap-müzik-yağmur-kahve yeterlidir.ayrıca kedi ne amk.
kedimi kaybettim lan az önce aglayasim var yarim saat aradım yok hicbiryerde.
yapmayınca insanın canı çeken ancak yapınca da bir boka benzemeyen durum.

yaşlı hissettiriyor insana kendini, milet dışarda sevişiyor ben de burda kitap okuyorum diye üzülüyorum. sonra yağmur vuruyor cama, kedi geliyor bacaklarımın arasından geçiyor. ağzına sıçıyım diyorum benim kedim yoktu ki, sen nerden geldin. neyse boşveriyorum sonra, yağmur bir daha vuruyor cama ben efkarlanıyorum yağmur vuruyor. bakıyorum kahveme soğumuş zaten o sırada. yine kitap ile başbaşa kalıyorum, orda ki güzel hayatlar alıyor beni, kendi hayatım sik gibi iken.
işte bizim evde kahveyi yapıp yağmur sesi eşliğinde müzik dinleyerek kitap okuyan benim kedi olduğu için, bana dışarı gidip sadece içmek kalıyor. evdeki huzuru bozmayayım diyorum, ondan.
ben entelim dememin başka bir yoludur efenim.
(bkz: tebrikler entel oldunuz)
kedi hariç harika 5 li dir.
Eminim ben bu elit fikri gerçekleştirsem bile ilk on dakikasinda annem boş kahve fincanını almak için ortamı deler geçer ayrıca güzelim kediyi de kovalar yağmura gelince artık oturur o yılın yağmur miktarı ve tarıma etkisini konusuruz sözlük.
orgazm anını yaşatır.
güncel Önemli Başlıklar