bugün

Özenilesi durumdur.
Not: sigara hariç.
tumblr kızı altılısıdır.
amk özentisi.

kahve de kahve olsa kesin 3 in 1 dir.
huzuru anlatmak için bir fotoğraf karesinde bir araya gelmiş objeler.
kedi'yi siktir et, diğer üçlüye ölünür.
herşeyi anladım am kedi olmamış bide battaniye olmamış.
olmamış hocam komple olmamış.
Kedi yerine kopek olabilir.
kedi yerine köpek olması dahilinde iç burkar. huzurdur. bunlar olsa hiç halinden şikayet edemez ki insan...
of diyorum of. en büyük hayallerimden biridir köpekli bir ev. er ya da geç yapacağım da.
Kahve ile sigara hariç gerisini siktir et . kedinin yerine köpek iyi olurdu aslında.
kedi yerine ejderha olsa tadından yenmez.
l'étranger güzel kitaptır. kedi, kahve ve yağmurla da birleşirse, değmeyin keyfine.
sırf şekildir.
yanında dayak da var yer misin ?
eskilerden tumblrın özeti, şimdilerde instagramın içeriği. hepsi çok güzel şeyler öyle değil mi? yaşayın ve yaşatın canım insanlar.
(bkz: göte buzlu badem sokmak)
kitapları, kedileri, yağmuru, kahveyi, sigarayı, müziği severim. ama hepsi birden olunca beyin sikecek eylemdir. bir yandan yağmurun sesi bir yandan müzik sesi kitabı anlamanıza engel olabilir. hele ki albert camus okuyorsanız. o kitabı anlamak, yorumlamak önemli olan, görüntü adına 6 şeyi birleştirip tumblr ergenleri gibi orda burda yazmak değil. yani güzel arkadaşım, özentilik olan kitap okumak değil, şu yaptığın.
kediyi aradan çıkarmak lazım.
ııııhhhhmmmmm, harikulade birlikteliktir.

yalandan tanım yaptım. aha yardırıyorum:

aga dinlen dinlen kaç. boğucu, sanat filmi tadında bir hayattan ve 4 buçuk saat süren, feminizmi anlayamamış bir tiple hayat muhakemesi yapmaktan zevk alan bir tip değilsen lütfen kaç

kitap? eyvallah. sonra sigara? muazzam. kediye da saygı duyuyorum. kahveydi şuydu buydu hepsi tamam da hepsi bir araya gelince korku filmi gibi bir manzara geliyor gözümün önüme.

(bkz: sikmeseler bari)
kedidir kedi.
kediyi sevmeyen insanların toplandığı bir.başlıkta olma yolunda.
ayıp olmayacaksa bende pek hoşlanmam da. kedi olmasın abi.
(bkz: bi bitmediniz amk).
herkes hayalini överde yapıldığında bir boka benzemeyen durumdur. otobüste tıngır mıngır kitap okurken nasıl bir bok anlamıyorsam müzik dinlerkende anlamıyorum ya da bende sorun var
sene olmuş 2013 sen daha kedi de kitap da yok sigara yok kahve... ben gecenin ikisinde hazırladığın sallama çayı odana taşırken ayağına dolanan şarj kablosunun sebep olduğu gerilimi istiyorum dostum! bu sıcakta açık bıraktığın pencereden davetsizce süzülen sivrisineğin kanat çırpışının uykunda yarattığı yoksunluğu duyumsamak... lanet olsun!
pazar günü, kahvaltı sonrası müthiş bir huzur imgesi yaratır insanda (kedi hariç).
Kedi gitsin lan. Bu gün evdeki çöpü atarken fırlıyordu bir tane üstüme. Çok pis küfür ettim ama. Diğerlerine ölünür ama.
yağmurun sesini mi dinlicen müzik mi dinlicen yoksa kitap mı okuyacan karar ver insan evladı..sen kahvenin yanında sigaranı tüttürürken kediyi neden zehirliyosun
yerine serin yaz akşamı, kordon, midye, eğlenceli arkadaşlar, bol muhabbet beşlisini tercih ettiğimdir.
tumblr gızlarının en sevdiği aktiviteler bileşkesi.
güncel Önemli Başlıklar