1. 1.
    kedi-köpek beslenmeyen evde ki yemekten farkı yoktur. Ha yemeği yapan beceriksiz ise bunun suçu hayvancıklara atılmamalı.
    3 -1 ... don lastigi
  2. 2.
    kıl yumağı, bok kokusu eşliğinde son derece kepaze bir şekilde yemek yemektir.

tüm gün evde işeyip sıçan kedi, köpeğin bokunu, bağırsağını avuçlayan, onunla yatıp kalkan sahibinin ne kadar leş olabileceğini söylememe gerek yok sanırım.

artık o yemeğin içinden bok mu çıkar, kıl mı çıkar orası tamamen sürpriz.

aman abi. benden uzak olsun.
    1 -5 ... fran
  3. 3.
    Hayatta yiyemem. Yemeyi geç o eve giremem. Hayvanlar güzeldir, falan ama ben temas kuramıyorum.
    Özellikle kediye. Alerjim var.
    Köpek ondan bir tık daha iyi durumda gözümde fakat hayvan olan eve giremem, doğal olarak yemekte yemem.

Bazı insanlar aşırı rahat mutfakta mutfak masasında tezgahta kedileri köpekleri oturuyor. Yapamam ben ay fenalık geldi.
    2 -3 ... winxperisi
  4. 4.
    pis insanlarla yemek yemekten daha temiz ve keyifli bir durum.
    ... buketelmass
  5. 5.
    bir zamanlar ev arkadaşım tuvalet ihtiyacını giderdikten sonra öyle bırakıp çıkıyordu evdeki kedi kumuna ihtiyacını giderdikten sonra üstünü örtüyor ayağını suya batırıp temizliyordu , lafın kısası kedi kadar olamamıştı insanoğlu.
    2 ... evrenseldusunce
  6. 6.
    Kedi köpek gelip tabağa mı sıçıyo amk sevgi görmemiş babun maymunları sizi. En nefret ettiğim pasif agresif tavır lan o hayvanlara yapılan bakımları siz ömrü hayatınızda kendinize hiç yaptınız mı acaba. Değil aynı evde yemek, aynı tabaktan yerim ama sizin içtiğiniz bardaktan su içmem animal hater lar sizi.
    1 ... sutlemuz