bugün

hayvanla yatmıştır.
insanla yatan kedi daha onurludur.
fazla söze gerek yok nick herşeyi açıklıyor, o kedi kadar temiz olursan belki sende bir gün bir insanla yatabilirsin diyeceğim ama seni temizlik bile kurtarmaz herşeyden önce beyin lazım di mi..
dünya'da heralde bebeğinle uyumanın dışında en huzurlu şeydir.

kedimi özledim ve bu artık mutsuzluk bile vermeye başladı. sürekli ondan bahsetmek istiyorum iş arkadaşlarıma. hani şu sürekli bebekleri hakkında konuşan kadın manyaklığı var ya ondan işte. ama susuyorum tabi.

hep dedim yine dicem; kimseye zararları yok. evde doğal antidepresan. gece uyurken sırtımı dönüyorum bir bakıyorum sırtımın üstünde yatıyor. başka birisi o şekilde uykumun içine edecek bütün agresifliğimi yüzüne kusarım ama sırtımın üstünde kedimi hissetmek bile gece gece gülümsetiyor beni.

bu duyguları anlayamayan insanları anlıyorum çünkü; böyle bir sevgi yaşamadıkları için anlayamazlar da. ama ne zaman evin içinde insandan başka bir canlıya bağlanırlar o zaman dünya'ya bile belki hayvanların gözünden bakmayı başarabilirler.
Kedisini düzenli olarak yıkamiyor ve tüylerini tarak, banlı rulolar yardımıyla almiyorsa, pis, vurdumduymaz insandır.
Karsilik beklemeden sevmeyi bilen insandir. Ne mutludur ki ona gercek sevgiyi tadmistir.
köpek gibi pis bir hayvanla yatanlar varken, kedi gayet normaldir.
o kişi benim. iğrenç miyim, pislik miyim bilemem ama kedileri çok seviyorum. elimden gelse bütün sokak kedilerini evimde toplarım.
Bu kişi benim.

bu başlığı bir kedi “insan ile yatan iğrenç kedi” olarak açsa hak veririm, bir insan açınca direkt sövme geliyor. ortalama bir kedi insandan çok daha temizdir ve kedi ile uyumak insanı rahatlatır.
Kedi sahipleri bilir ki kedi ile siz yatmazsınız; yani tercih değildir. Yatarsa o sizinle yatmıştır ve sizin için lütuftur. tadını çıkarmaya bakmak lazımdır; zira mırlamaya başladığı an debelenip durduğunuz yatakta ne zaman uyuduğunuzu anlamazsınız.
Kendi götünün kokusundan bi’ haber olan kişilerin iddia ettiği kusmuk.
O iğrenç benim ama nedense eşek götü kokan toplu taşıma araçlarına binmiyorum.
Kedi ile yatmak güzeldir. Hele ki yalnızsan. bir canlının sana güvenip yanına kıvrılması ve mışıl mışıl uyuması paha biçilemez bir mutluluktur.
güncel Önemli Başlıklar