bugün

Oldukça basit olan ve havalarında soğumasıyla birlikte kedilerin şiddetle ihtiyacı olan kedi evi yapımıdır. Etrafta gördüğünüz çöpe atılmış büyük kartonlarla herkesin çabucak yapabileceği kedi evleridir bunlar. Beyaz eşya ve teknolojik ürün kutularından çıkan beyaz köpüklerle de karton içerisini kaplayarak kedilerin biraz daha az üşümesini sağlayabilirsiniz. Küçük kardeşlerinize komşu çocuklarına da bunu öğreterek onlara hem hayvan sevgisini aşılayabilir hemde güzel vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

görsel

görsel

görsel

görsel içerisini daha sıcak tutması için bu tarz şeyleri de kullanabilirsiniz.

görsel değişik bir fikir.

görsel daha az üşüsün...

ek: içerisine ağır bir taş koymayı da unutmamak lazım. rüzgar vesaire kaldırmasın havaya. tekme atmak isteyenler içinde sürpriz olsun. birde üstüne uyarı yazmayı unutmayalım.

(bkz: uludağ sözlük kedi evi yapıyor projesi)
çoğu yerde boşa uğraştır. Çünkü gelip herşeye zarar insan evladı onu kıracak ya da içindeki kediyi dövecektir. Hani çok zevkli ya. Eğer emin değilseniz siz bi paket mama alıp oraya burya koyun karınları doysun. Emin olun insan etkisi olmasa soğukla gayet rahat başa çıkıyorlar. Şimdi gelip 'yapmayın dio bu mal hea' gibi şeyler söyleyecekler eksi butonu hemen yanda, ne anlatmak istediğimi bu işi şov için yapmayanlar anladı zaten.
(bkz: uludağ sözlük kedi evi yapıyor projesi)
pisiler için güzel bir uygulama ancak pisi bunu anlayıp orada kalacak mı?
kesinlikle anlayacaktır. zaten sığınmak için bir yer arayan kedi boşu boşuna araba motorlarının içerisine girmiyor bu tarz havalarda içgüdüsel olarak yönelecektir bu evlere. aklınızda hiçbir şüphe olmasın. ben çocukluğumdan beri kedilerle iç içeyim zeki hayvanlardır. Unutmazlar ertesi gün yine oraya gelirler gezindikten sonra.
desteklenmesi gereken olaydır. ayrıca bisküvi, mama gibi şeylerle de daha çok mırıldanmalarını sağlayabiliriz.
tabanı kalın yapılması gereken evlerdir.
ahşap üstüne pamuk falan koymak lazım.
Bu hafta cok mesgul oldugum icin onumuzdeki hafta yapip capsinide buraya aticagim eylem.
(bkz: reserved)
güncel Önemli Başlıklar