bugün

Benim de dikkatimi çeken haklı tespit.

Özellikle sosyal medyada çok fazla kedi görmeye başladım. Sürekli gördüğüm hikayelerden veya sözlüğe atılan fotoğraflardan anladığım kadarıyla genelde fotoğraf çekmek için kullanılıyor sanırım.

iyi tarafı ise kürk mantolu madonna, kahve ve ojeli parmaklar sığlığından bizi kurtarması.

Bir köpek insanı olarak kedi ılımlı yaklaştığım bir hayvan değil. Ancak besleyenlerin de küçük dünyalarındaki anlamsızlığı, boşluğu gidermesini umut ederim. Sanmıyorum ama umut ederim.

Gerçek hayvanseverlere ise saygım sonsuz.
Arklar ben hem kedi hem köpek hem güvercin besliyorum nolmuş insan mı besleyelim aq yallah kaymakamlığı.
kedi besliyorum, psikolojim bozuk, mutsuzum, ilişkilerimde dikiş tutturamıyorum. so What kardeşim? bunların hepsi tam tersi de olabilirdi. başkaları hakkındaki hiçbir gerçekliği ve önemi olmayan yarrrak gibi fikirlerimi tek doğruymuş ve çok önemliymiş gibi millete sunmuyorum en azından. evde kendi kendime otururken ilgi orospusu oldum işe bak.
British shorthair lilac kızımıza british shorthair damat arıyoruz, kızımız tecrübesizdir. Blue point ve fold sahipleri aramasın lütfen!
Aslında uzun zamandır merhametli insanlar. Hayvanlara yardım etmek istiyordu, ama ortam malum. Son zamanlarda insanlar sokak hayvanları için korkmadan yardım edebiliyor.
şu kedi dururken seni mi besleyelim am ağazlı.
görsel
Güzel bir şeydir.annem izin verse bende beslerim.
Evine pencereden çekirge girse eli ayağı titreyen "hayvansever" pelinsu ve berkecan'ın yeni maskotu , popüler kültürün kullanışlı ikonu, geçmişin nankörü, bugünün tatlısı, indirimli maması... son beş yılda kedi maması üreten firma sayısının on kat artması.kedilere mama alın diyen petshop ve avm değnekçileri,sevgi pazarlayıcıları,yürek tüccarları,duygu diktatörleri...
bunun temel sebebi insanların yalnız kalması olabilir.
insan evde bir dost arıyor. hele bu zor günlerde hem de. normaldir.
insanlara olan güvenin azalmasıyla doğru orantılı durum.