bugün

sokakta bulmuş yavru kediyi acıyıp sıcak bir yuva vermiştir. çok da yadırganmaması gerekir.
hayvansever erkektir. yalnızdır, yalnızlığını hayvanlarla gideriyordur.
Hayvan sever , iyi kalpli birisidir.inci sözlük gibi ortamlarda böyle bir erkek ibne olarak tabir edilir fakat bu yanlıs bir düşüncedir.
normal karbonhidratla beslenen erkektir. tuvalete filan gider, maç seyreder, arada "vay vay vay, çantaya bak" der (lan, kabul edin, diyoruz işte hepimiz, yok öyle "ben cinsel meta olarak görmüyorum" ayağı). kedileri seviyordur adam. ha özel olarak birine ilgisi varsa evine alır besler. tekir alıp beslemiştir mesela. ama o tekirin en fırlama hayvan olduğu gerçeğini unutmuştur. artık kapının önünde besler, daha iyi bir ilişkidir hem hayvan hem insan tarafı için. soğuksa buyrun gelsin tabi içeri, ama nah girer akvaryumlu odaya bi daha, o hayvan onun yaşama hakkı var da, balıklar peluştan mı yapılıyor kardeşim.

ha kedi besleyen "insan"dır özü, kadın erkek diye ayırınca, sanki bunu yapan erkeklerin cinsel eğilimleri, nasıl diyim "aman bi seksüel bi seksüel ki sorma" derler ya, oymuş gibi algılanıyor. ya da biraz daha feminen bir tip olarak lanse edilmeye çalışılıyor, bazen buna dair belirtiler olsa da genele yaymak imkansız. bi de ulan, kedi veya diğer bi hayvan beslenir sevilirken herhngi bir cinsel organ kullanılmıyor ki, nerden çıkıyor bu kedi-cinsellik ilişkisi bilinmiyor.

not: cinsel karakterleri heteroseksüellikten farklı olan kişiler de bizim insanımızdır, saygımız vardır, yanlış anlaşılmasın, homofobik değiliz de, o şekilde de tanınmak istemem lan açıkçası. "tekir gel evladım maman burda" diye eğilince bazılarına mastürbasyon malzemesi olabileceğim aklıma geldi şimdi irkildim.
evlenebileceğim vicdanlı erkektir.
evinin önüne su ve bir tas yemek koyan erkektir benimdir üstelik ve herkese de ricamdır lütfen siz de yapın hayvanlar açlıktan ölmesinler.
içindeki gizli kızı ortaya çıkaran cinstir.
çok iyi bir erkektir, ben de besliyorum.

not: kedilere ilgi duyan güzel kıslar eklesin.

edit: sadece şakaydı.
yakışıklıdır.
Çoğu kiloludur, hafiften de meyilli gibidir. Köpek varken neden kedi?
merhametlidir. Özellikle engelli bir kediye bakıyorsa takdir edilmelidir. Sırf bu özelliği bile onu diğer erkeklerden ayırır.
ah cagnım benım. bebek seven erkekle aynı kategoridedir bence. tatlıdır, iyi kalplidir.
benimdir, simsiyah bol tüylü bir kedim var. huyları çok garip, hiç bir kediye benzemiyor.
okşayınca kalkıyo mu diye sorulmalıdır.
insan olandır , kedi beslemenin cinsiyetle bir alakası yoktur.
En sevimlilerinden biri yeşardır.

(bkz: üzüm ve diğer şeyler)
Depresyonun ve Yalnızlığın doruğunda olan erkektir.
sorgusuz sualsiz karşılıksız(bu biraz sıkıntılı olsa da) istediğiniz zaman sizi eğlendirebilen moraliniz bozuk olduğunda sizinle içtenlikle üzülebilen dert ortağı besleyen erkektir.

ah şu tripleri olmasa, bir de seks yaparken kızlarla göz göze geldi bir kaç defa kız korkudan seksi bıraktı!
kedi beslemeyen erkekle aralarındaki fark kedi beslemesinden ibaret olan erkektir.
ılıktır. evet.
Çok şükür bugunde ibne olduk. Rabbim şükürler olsun.

Beş tane var master ibne oluyorum değil mi..

görsel
ılıktır.
görsel

Velev ki ibneyiz
gayet normal bir durumdur efem. çoğu erkek kızların dikkatini çekmek için besler fakat daha fazla kedi boku temizlemeyi göze alamaz ve sokağa salar hayvanı. yazıktır günahtır ulan!

(bkz: sakin başlayıp sonuna doğru sertleşen etryler)
Kedi besleyene ibne denmiş doğru erkek adam dinozor besleyebilir zaten anca. Neyse dur sözlük formatında yazayım.

Genelde merhametli erkeklerdir. Iyi bir sevgili, abi, eş, yoldaş olma potansiyelleri yüksektir. Sorumluluk sahibidir.

Aaa tüh bu ibnenin tanımı olmadı ama idare edin artık.