1. 111.
    adamdırlar. en azından 2000 liler ve diğer insanlar arasındaki farkı farkedebiliyorlarmış ki hayvanlara daha iyi bi muamele göstermişler dimi. 2000lilere devlet baksın ülkücüler bile kendilerine yaklaşmasın die sokakta beslerler bunu.
    3 -2 ... lidyanetya
  2. 112.
    Merhametlidir. Kedi besleyen kadından farklı bir şey değildir. Herhangi bir hayvan beslemek cinsiyeti olması gereken bir olay mı? Böyle saçma bir önerme görmedim hayatımda. Dümdüz saçmalık ya.
    3 -1 ... netbirisi
  3. 113.
    Müthis erkektir.
    3 ... dumanisbirakir
  4. 114.
    izmirli bir abim var, üniversitenin başında yavruyken sahiplendiği kedisini 10 sene besledi, 2016'da kedi öldü koskoca adam hıçkıra hıçkıra ağladı. Bir varlığı sevmek zorunda değilsiniz ancak onu sevenleri sığ düşüncelerinizle yargılayamazsınız, hele bu varlık bir canlıysa. Bazı yazarların özellikle kedilerle ilgili hastalıklı düşünceleri var.

Şairin dediği gibi "hayvan sevgisi insanın ruhunda bambaşka bir yönü uyandırır." en basitinden egonuzu yenersiniz.
    5 -1 ... paralel evrenden dusen insan
  5. 115.
    Benim bu hiç öyle tatlış görülen bir eylemde değildir. Şahsen kadınlar kedilere dokunmaktan hoşlanmıyor dokunan erkeklere de tiksinerek bakıyorlar. Umurumda mı hayır.
    1 ... pekis sinici
  6. 116.
    Kedigilleri izlemek o kadar huzurlu birşey ki gayet normaldir. Kaplanları izleyince de huzur buluyorum. Neyim ben şimdi maço mu? Swh
    1 ... hot male
  7. 117.
    naif ruhlu, duygusal erkektir. benim şahit olduklarım hep böyleydi.
    ... muhabbetsokaginumara90
  8. 118.
    Benimdir. Adı eylül. Tek ve gerçek sevgilim biricik kedim.
    1 ... kirtasiyecicocuk
  9. 119.
    aslında kedi bizi ilgi ve sevgisiyle besliyor. ibneler anlamaz bunu siktirip gidin şimdi.
    6 ... teflon
  10. 120.
    Erkek arkadaşımdır. Resmen kumam..
    ... sensusbence