bugün

kedi besleyen erkeğin utanmadan delikanlılıktan bahsetmesidir. hem kedi besle hem delikanlılıktan bahset. şaka gibi.
delikanlılığa zeval getiren hadisedir.
ancak sfenks besliyorsa bahsetmesi salık verilmiştir.

edit: ironiden anlamamak tansiyon olarak da yansıyor snrm.
Sırf delikanlılıktan bahsetmemek için kedi besliyorum.
Nası ya? ben tekirim duman'ı besleyip delikanlılıktan bahsedicem. olmuyo mu öyle?
görsel
Olm kedi besleyenler tırmala direklerini götlerine sokmuyor.

Delikanlılıkla alakalı bi hadise değil o iş.
hayvan sevgisi ile delikanlılık arasında ne gibi bir illiyet bağı var anlamış değilim. insan kedide besler köpekte besler kuş da besler.
nasıl bir alaka kurdun çok merak ediyorum.
10 sene kedi besledim. Şimdi güvercinler var. Haliyle Mecburen Delikanlılıktan istifa ettim. Evet..
Kedigiller coşagelmiş.
“Aslan da bir kedidir” demeye gerek var mı bilmiyorum?
Yalatıyordur.
eğer kedinin yanına bir de köpek beslemiyorsa utanç verir.
Ben kötü kedi Şerafettini besliyorum.duymasin.
Pitbul besleyenler adam olmadığına göre gayet olası kedi besleyenlerin delikanlı olması.
Not: yazar burda aksini ispat yöntemiyle savını desteklemiştir.
Kedi yerine seni beslesek eve melek girmez kardeş.
Kedi besliyorum, ona kuru mama alıyorum, salam, sosis alıyorum. Çünkü insanım. Ama delikanlı mıyım ? Tabi ki hayır. Tek deliğikanlı sen kal diye.
ayaktayken kediyi kucağına alıp da başını okşuyorsa topuklarınıza bile sıkabilir.

görsel
Erkeklik ne ile ölçülüyor artık gerçekten inanılmaz.
güldüren durumdur. kedi besleyen erkek delikanlıyım demesin.
Genelde zaten bahsetmem. O malum dizileri de izlemiyorum. Kedilerim var.
Not: vurdurmuyorum.
kedilerin mama kaplarına sigara atanların kendini adam sanıp ortalıkta boş boş gezmesi.
Delikanlı adam kedilere tekme atar, kuyruğunu kulağını keser, bile isteye arabayla ezer, benzin döküp yakar, arada bir tecavüz eder, yiyeceklerine zehir koyar... Delikanlı olmak kolay mı zannediyorsunuz siz?
görsel
güldüren komik durumdur. kedi besleyen erkek delikanlılıktan bahsedemez.
güldüren olaydır.