bugün

şu sıralar revaçta olanlar.

yahu yeter be kedi, kedi, kedi. filistin'de kardeşlerimiz ölüyor sesiniz çıkmıyor, şehit ölüyor bu kadar yaygara kopmuyor yeter be! ajitasonunuzu, izmirli hasta zihniyetlerinizi sikeyim. 50 tane başlık açtınız kedi ağlaklığı içeren doymadınız.

bende kedi öldürdüm ufakken, hemde 2 tane. birisi kafasını ezerek, diğeride suda boğarak. yavru kedilerdi beyaz beyaz.

güçlü güçsüzü yiyor, bu kadar zor mu anlaması? kediymiş, sikmişim kediyi be.
(bkz: insan ölüyor insan diyen hayvanlar)
(bkz: seni kınıyorum ve sana laflar hazırladım)
Artık kustuk.
Yeter len anladık kediniz var.

"Kedim cok tatlı, ben de en büyük hayvanseverim, kedi seven qızlar eklesin, surdan da iki üc layk gelsin... " düşüncelerinde eziklik ile çırpınıyorlar yazık...

Ulan oraya buraya foto atacağınıza gidip kedinize mama versenize. Gidin kumundaki kakaları toplayın hade hade. Yallah.
Kedimiz yok.

Apartmanda yaşayan mülteci bir kedi var. Sanırım Suriye'den göç etmiş, bizim apartmana yerleşmiş. Çok tatlı falan da değil. Bildiğim çirkef. işine geldiği gibi takılıyor. Bir kez fotoğrafını çekeyim, sağda solda ortam yapar, kıps eşliğinde kuul point kasarım dedim, flaş patlayınca üstüme atladı. Kakasını da az ötedeki arsaya mı yapıyor ne yapıyor. Gidip sokakta kedi kakası mı toplayayım?

Bir ezik bile olamamışım. Peh.

T: bir tür hayvan üzerinden artı kapmaya çalışan insan evladı.
Uludağ sözlük bünyesinde bulunan tiplerdir. Bıktırdılar artık samimiyetsizler. Evet.
Bir iki selfie çekinin tamam ama şu hayvanlara eziyet etmeyin allah için. Tuvaletteyken paçasının arasında resim atmış. Yazık.
(bkz: teflon) kedi kadar başınıza taş düşsün. al sana !

görsel
benim o ; (bkz: teflon) acayip eziğim nedense.
kedi üzerinden prim yapmakla suçladığı insanlara kediye şiddet içeren bir fotoğraf paylaşarak cevap veren yavşakları göstermiştir.

şu dünyanın en orospu çocuğu insanları siz ve sizin gibi kadına, çocuğa ve hayvana şiddet uygulayan veya uygulayanlara destek olanlardır.
bu tür insancıkları seveceklerine kedi sevenlerdir. hasta ruh ya !
Filistinliler tarafından anası bolca hamile bırakılmış piç isyanı. Baksana hepsi kardeşiymiş insan hayret ediyor.
Şurada karşımıza çıkan, vicdanı körelmiş ezik yazar kişisidir; (bkz: #42538290)

Bir de, istediğim beğeni gelmezse sokağa salarım diye tehdit ediyor utanmadan.
Yoktur. Kedi üzerinden prim yapılabileceğini düşünen ezik insanlar vardır. Kedi seven bir insan gördüğünüzde "ayy ne cool." diyorsanız ya da bunu diyenlerin çıkabileceğini düşünüyorsanız burada kedi sevenin bir kabahati yok, siz malsınız.
selam,kedi benim üzerimden yapıyor gibi ama tam bilemedim.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
artı oy kasan ezik tiplerdir. allah bilir sokakta kedilere tekme atıyordur yavşak.
Ovv kedi katilleri de manşet çakıyor demek!
Lan dürzü, güçlü güçsüzü yiyor normalinden cart curt ederken Filistin'in güçsüz olduğunu görüyor musun yoksa, gözlük mü vereyim? Ne vereyim abime?
Sana bakılırsa bu normal, ortadan salata da ye bak gücenirim.

Yalnız burada keşke şehitlerin arkasına saklanmasaydın ama kediler sana doğru gelirken önünden çekileceklerdir emin ol. Onlar başka bir cesaretin, sonsuz ayrılıkların adamları.

Sen ki bir katil, eli taşlı bir canavarsın, hal böyle olunca Allah'a inandığını da sanmıyorum ama seni Ateistler grubuna da sokamam hacı, bu kadar kir ateizmi götürmez.

O sapık, kanlı aklını topla da burada büzmesinler seni.
O ezikte benim.
Bütün kötü vasıflara talibim. en iyileri sizsiniz zaten.
görsel
Ben.
Hayvan besleyip bunu yayan ezikler diye genisletebiliriz.