bugün

uzak diyarlardan evsiz barksız göçen yazar. boş gelmemiştir.
kendi başlığını açmayı daha uygun görmüş, geçirmiş yeni uuser.

(bkz: kendi reklamini kendi yapan yazar)
kendi hoşgeldinini kendi yapan yazarlardan. hoşgelmiş. çok keçi değildir diye umuyoruz.
başka sözlüklerden kopup gelmiş yazar. beni de peşinden sürüklemiştir keretta.

not: bir mülteci misali evimi işgal eden yegane kişilik.
sessiz sakin, etliye sütlüye karışmayan bir yazar.
*
orta doğu ve balkanların en yakışıklı yazarı olmakla birlikte birde mühendisidir. uzun süredir asılmaktayım fakat cool tavrını kechiliğinin verdiği inatla sürdürmektedir. yine aynı sözlük çatısı altında olmaktan mutluyum. * *
bok gibi yazar afadersin.

edit: şaka hocu şaka, çok güzel yazıyorsun, hı hı.
yazdı mı tam yazan,sildi mi bir kelamde silen yazar kişilik..
severek,bepenerek takip ediyoruz kendisini. hatta burada yaklaşık bi yüz hatun üstünü başını yırtmakta o yazdıkça. eminim burada olmayı çok isterdi ama gönüller bir olsun ya da ben çıkayım aradan,yırtık hatunlarla başbaşa bırakayım..~ ~swh~ ~
laf, gedik ve oturtturmak üçlemesine fevkalede sahip olan yazar.
başıma bir iş gelecekse serisine haklı olarak sinirlenen, nesildaş yazar.
#3667668 entrysini okudum, bayıldım. devamını bekliyorum.
uzun süredir aradığımız ama bulamadığımız o sözlük ağzı ile konuşmaların tek adresi, yükselen grafiği ile gençlerin yeni gözdesi, öpün elini.
uzun süredir aradığımız ama kendisinden bir türlü haber alamadığımız bir yazar. bir erkek bulup hollandaya yerleşmesinden endişe ediyoruz. ayağının götürdüğü yere git misali ortadan kaybolmuştur kendisi. o ayaklarla nereye kadar gidebileceğini sanıyorsa artık. tey tey....
ayaklarında gidecek derman olmayan, elleri nasır tutmuş, etrafta efil efil hatun aramakta olan yazar.görenlerin en yakın polis karakoluna gitmesi rica olunur.
eğlenmesini bilen bir yazar.
kısa öz ve haklı yerginin merciidir.
marifetmiş gibi bininci entrysini kendine saklayan yazar. yazdın da ne oldu diye sorarlar adama. enteresan işler bunlar.
yaptığı yuvarlak * bir hesapla yüksek öğrenimimin başlamadan bitmesine sebebiyet vermiş, hesap kitap işlerine adamış bir bakış( ki tabi ki hayat şartları, nalet olsun)azimli ,iş güzar, deneyimli,paylaşmayı seven ,yakaladığı ayrıntıları okurken ince bir naiflikle araya sıkıştırmalarından ayrı bir keyif aldığım,gülümseten entrylerin sahibi yazar.kutlarım.

(eğer şeyse idare ederim) *

(bkz: daha başlamadan jübile)
yanılmıyorsam lafmacun.org da yazan yazardı. orada pek sevildiği söylenemez ama oysa tabi.
aşağıdaki entrysini eksileyenler olmuş. bu tavra kızıyorum işte.

böyle bir entry eksilenmişse ya sırf yazara gıcıklıktan eksilenmiştir ya da içinde göt ve sıçmak kelimeleri geçtiği için eksilenmiştir. her ikisi de aptalca nedenler.

zira bu entry bu başlığa girilebilecek en kaliteli entrydir.

(bkz: uludag sozluk boktur/#4115956)
yalamak istediğim komik yazar. hayır neden yalamak istedim bilmiyorum bak şimdi. *
sadece eğlenen yazar. bütün gün siyaset, din mi konuşacağız, biraz da geyik yapalım.

ayrıca hamal seks kaldı kardeşim, onu da açıver.
canı sıkılan sıkıldıkça sol frame bakan ama anal muhabbetini görünce daha çok canı sıkılan yazar. burada çıkarılacak bir bok varsa ben çıkartırım mesajını vermiş. anal manal banal muhabbetlerini yapmanın marifet olmadığını belirtmek istemiş yazar. arada kendini eğlenceye kaptırmış, inceden gaza gelmiş yazar.

duman'dan geliyor;

--spoiler--
ahh eğleniyooor kendi başına, neşesi yeter..
--spoiler--
can sıkıntısından emperyalizm kurbani olmaya hazir yazar.

(bkz: #4277487)*
marifetmiş gibi iki bininci entrysini yine kendisine saklayan yazar. yazdın da ne oldu diye sorarlar adama. enteresan işler bunlar.

kendi çapında yaptığı bir istatisti(ğ)ki hesaba göre ilk üç ay 1000 entry, sonraki dört ayda da bir 1000 entry daha yazmış.
peki yazdı da ne oldu?

cevab veremedim.
2000. entarisi hayırlı olsun yazarı...