1. 1.
  yunan hayranı bi çomardır. yiyen bilir tabi.
  2 ... diskapininmandali
 2. 2.
  En bilineni fesli mısıroğludur.
  3 ... komutan amina logar
 3. 3.
  Kafasına taktığı fes'e işeyip kafasına geçirmek istediğim aptal bir orospu çocuğudur. Sokakta görsem suratına tornado kick çaksam ölüp geberecek amk.
  2 ... iiiblacktoothiii
 4. 4.
  yunan hayranı akp'li bi çomardır.
  2 -2 ... diskapininmandali
 5. 5.
  anası kabuklu yemiş seviyordur.
  2 ... kel sarman
 6. 6.
  (bkz: kadir mısıroğlu)
  1 ... ceyrekaltinkurdelesi
 7. 7.
  Bazılarına bakıp "keşke Yunan kazansaydı" dediğimiz olmuyor mu?
  Gerçekten, bırakın her türlü dini milli kimlik ahlak sorumluluk saygı vb değerleri ve bazı kurumlarda bazı kişilere bakıp böyle bir cümle kurma gereği hiç hissetmediniz mi?

  Mesela istanbul'u ele alalım.
  Kurtuluş savaşını kaybetmiş olsaydık ve istanbul honk Kong da uygulanan statü gibi ya da istanbul'un idari siyasi uluslararası bir konumu olsaydı bugün istanbul nasıl bir yer olurdu?

  Akdeniz Ege sahilleri ingiliz Fransız italyan kontrolünde olsaydı ki buraları Yunanlılara verecek kadar Avrupa salak değildir, nasıl bir Türkiye olurdu hayal edebiliyor musunuz?

  Kurtuluş savaşını kaybetseydik ne olurdu ya bir örnek; hatırlar mısınız istanbul da formula 1 yarışı yapıldı.
  Sonra adamlar Türkler bu işi bilmiyor diye bizi takvim dışına attılar. Biz de "Omo onlor çok poro ostoyor" diye ağlamıştık. Yüzmilyonlarca dolar tutan F1 projesi yatırım şu an çöp halinde
  Evet, adamlar çok para az para neyse isterler. Bunun önüne geçecek tedbir uygulama marketing politikasını belirleyecek bilgi vizyon sahibi olup buna göre projelendirme yaptın mı adamlar sen de yarışmak için üste para verir.

  Mesela; f1 yarışını Türkiye de yapılsın diye bir proje hazırlasam bu nasıl bir proje olmalı ve bunun marketing çalışması yapılır anlatalım.
  Olur ya, belki örnek alırlar.
  Konu gereği Kurtuluş savaşını Yunanlılar kazandı. istanbul Uluslararası bir konum statü de idare ediliyor.
  Boğaz da en fazla iki köprü 1 tüp geçit olurdu. Hoş, bir tane köprü ve bir tane de tüp geçit bu şehrin 20 milyonluk yükünü sağlıklı bir iskan yapılmış olsaydı çekmeye kesin yeterdi.
  Neyse, konuyu dağıtmayalım.
  Boğazda ki 2. köprüyü f1 yarışın pist güzergahına dahil ederdim. Olmaz demeyin, Monte Carlo pistini düşünün ne demek istediğimi anlayın.
  Her halde biz gavur (!) işgal gücü olarak bu asya ve Avrupa da dünya da iki kıta üzerinde toprağı olan tek şehrin imarı sırasında köprü yaparken ihtiyaçlar kullanım alanı olarak dikkate alacağımız tek şey arabanın 4 tane tekeri ve devletin müteahhitin cebi olmazdı.
  insanlar yürüsün diye spor yapsın diye etkinlikler olsun diye yaya yolları olurdu. Düşünün; ailece güzel havada Asya dan Avrupa'ya yürüyerek ayaklarınızın altında deniz eşsiz manzara kuş gibi bir bakış açısıyla bazen koşarak geçiyorsun.
  Raylı sistem olurdu, otobanı olurdu, katlı sistem ile inşa edilirdi.
  Neyse, istanbul F1 yarış güzergahını asya Avrupa arasında olacak şekilde planlandığını düşünün.
  Monte Carlo gibi 78 tur olma ihtimali olmaz ki Avrupa Asya geçisi köprü uzunluğu giriş çıkış 2 km düz bir alan olup pist alanı toplam 7 km civarında olursa Bu da amele hesabı ile diğer F1 pistlerinden daha uzun pist olacağından yuvarlak hesap 40 tur olan bir formula yarışı demektir.

  Monte Carlo gibi rezil bir pist yerine sürücü ve araçların her türlü becerilerini göstereceği, her tur atıldığı zaman araçların hem Avrupa hem asya kıtalarını kullandığı iki kıtada aynı anda aynı araçların aynı pilotların yarıştığı iki kıta topraklarında düzenlenen tek yarış.
  Bunun reklamı ne demek biliyor musunuz?
  ikinci köprünün ortasını start fnish noktası yapardım. Onbinlerce dolar ücrete köprü üzerinde loca satardım.
  Tabi ki böyle organizasyonlar için köprü de buna uygun inşa edilir.

  Biraz dürüst olun ve kendinize şu soruyu sorun.
  Kurtuluş savaşı kazanılmasaydı istanbul şu an nasıl bir durumda olurdu?
  Evet, içinde biz de olmazdık ve bu şehre bu kadar kötülük yapılmazdı.
  1 ... thebiggraywolf