1. 1.
  ankara keçiören'de çatışmada yaralanan bir kişiyi hastaneye kaldıran yakınları, şahsın hayatını kaybetmesinden sonra doktorları linç etmeye çalışması olayıdır.

  https://twitter.com/solha...tatus/1308125936311840769
  5 -3 ... sivasli bey
 2. 2.
  Hastalarla ilgilenmesi gereken insanları neyle uğraştırıyor amk kertenkeleleri.
  7 ... ciklet kizilok
 3. 3.
  sigortalarının iptal edilmesiyle beraber, aynı zamanda hayati durumlar haricinde sağlık hizmeti almaları yasaklanmalıdır. çok net bir çözüm.

  bunu yap, bakalım bir daha kimsenin götü bu hareketi yapmayı yiyor mu?

  ortadoğu çomarı bundan anlar.
  10 ... double cross
 4. 4.
  Ne kadar korkunç... Türkiyenin her yerinde aynı hayvanlar yogun bakımların, acillerin kapı penceresini indiriyor, sağlık personellerini öldürüyor, darp ediyor. Hala ve asla bundan utanç duymayan hala kendini haklı gören insanlar...Gittikce artan bu siddet eylemlerine karşı o kadar savunmasızki, hastalıkla mı, hastalarla mı, bu insanlarla mı mücadele edelim...
  7 -2 ... la loba
 5. 5.
  Bakın hep diyorum...bunu yapanların sağlık kamu hizmetinden faydalanma hakkını al ellerinden bak bir daha bir kişi cesaret edebiliyor mu...
  6 -1 ... flat head
 6. 6.
  Sen oku zamanından harca gençliğinden harca sonra elin cahil eşşekleri seni ölümle tehdit etsin öldürmeye çalışsın ne diyeyim yani bu saglıkçıların çekmediği çile kalmadı emeklerine yazık bu insanların görüntüleri izlerken içime üzüntü ve öfke doldu

  Ama böyle şerefsizlere bedelini ödeteceksin polisi tehdit ediyor sağlık çalışanını tehdit ediyor öğretmeni tehdit ediyor oh ne âlâ ali kıran baş kesen bunları direk vatandaşlıktan çıkartacaksın.

  Bu olay ülkemizin afganistan seviyesine indiğini gösteren olaydır celal şengörün dediği gibi türkiye afganistanın modern halidir.
  5 ... demokratik despot
 7. 7.
  Türkiye nin doktor düşmanı yönetimi sayesinde bu hale geldik.
  Ortadoğu rutini.
  7 -1 ... hilmijem
 8. 8.
  ne ilk ne de son olacak. ne yazik ki...
  2 ... realest since kennedy
 9. 9.
  O kadar polis ve bekçi alındı.
  Ne kadınlar korunuyor.
  Ne sokakta insanlar korunuyor.
  Ne doktorlar korunuyor.
  Ne..
  Ne...
  Ne....

  Yazik günah.
  7 -1 ... insan olmaya ceyrek kala
 10. 10.
  bu memlekette okuyup da insanlara faydalı olmaya çalışmanın kötülük görmek için en güzel yöntem olduğunu gösteren yeni bir olay. birinin şu davarü'l-kurbanlara eceli gelen bir insana tıbbın hiçbir şey yapamadığını, ölümün kaçınılmaz bir gerçek olduğunu, bazı şeylerin önüne ne yapılırsa yapılsın geçilemediğini anlatması lazım. ama öyle alıp karşına anlatmaktan bahsetmiyorum. bu pezevenkleri alacaksın, altlarına ateş yakıp ağaca ters asacaksın. sonra başlayacaksın anlatmaya. anlattığın şeyleri tek tek ezber edip sana geri anlatana kadar da söndürmeyeceksin altındaki ateşi. mecbur öğrenecek kalıbını ... cahili. bu tipler öyle karşına alıp anlatmakla öğrenmez çünkü. bunlar cehaletiyle mutlu çomar sürüsü çünkü. ağlata ağlata, yalvarta yalvarta anlatacaksın bunlara. sirklerde gösteriye çıkartılacak ayılar gibi eğiteceksin.
  4 ... selfcontrol