bugün

biraz fazla olmuş ama olsun üstat diyorsa bir bildiği vardır.böyle dinsiz bir ülke olmaktansa keşke olamasaydık ben de böyle düşünüyorum yaşa be üstat.

edit: trollükte bir yere kadar bu adamın taammına koyayım içine şeytan kaçmış içinin pisliği yüzüne ve sesine yansımış mendebur orrrrrrman çocuğu yaşadığı ülke türkiye keşke yunan yenseydi diyor.
Adam haklı o yüzden iyi ki Mustafa Kemal Paşa kazanmış.
Yunan evladı beyanıdır.
görsel
çanakkale şehitlerinin kemiklerini sızlatan vatan haini beyanıdır. koruyabildiği has toprak parçası olan anadoluyu değil musul, kerkük, batum'u düşünür. dönem şartlarını düşünmez, şimdi ki kafasıyla olaylara bakar.
yobazların ne mal olduklarını (bkz: yobazların hep haçlıların tarafında saf tutması) bilenleri hiç şaşırtmayan kadiros mısıryanis beyanıdır.

sucukçu muhasebecisi'nin "keşke yunan galip gelseydi" diyen kafadan kontak bir vatan hainini kaçak sarayında "büyük tarihçi" diye ağırlaması da ilginçtir.

(bkz: şarkta kin kolayca ihanete kadar götürür)
Beyinsiz..
Yav biri şu adamı yıkasın saçlar yağdan alev alacak, serkan'ı geçti adam.
got kadar toprakta somurge olarak yasayalim ama seriat hilafet devam etseydi tipik beyinsiz yobaz zihniyeti.
Bu fikri devam ettirip 2017 Türkiye'sine uyarlama yapanlar olduğunu da görmek gerekiyor.

Batının kuklası kendine halife adı veren bir dingilin Ortadoğu'yu şekillendirme operasyonunda kullanıldığı bu günlerde hala bu dingilin vaaz ettiği şeyi islam sanan ve insanları kamyonlara doldurup idam edenler var.
bir islamcı sözü. gavur çüküne hasta olunca böyle oluyor demek ki. vahdettin de kızlarıyla birlikte ingiliz gemisinde kim bilir neler yaptı?
Ne bekliyordunuz ki. Yunanistanlilar ingilizlerin gotunu yaliyordu. Hilafet yanlilari da ingiliz yardakcisiydi. Ortak bir payda da bulustular.
sonbahardan dolayı satışları düşen, üzüntülü maraş dondurmacısı beyanı.
söylemi yapan mı yoksa buna üstad diyenler mi daha büyük vatan hainidir sorusunu akla düşüren mevzudur. ibnedir mi diye soracaktım ancak onlara ayıp olur..
Kadir Mısıroğlu’ndan skandal sözler: Keşke Yunan galip gelseydi --spoiler--
Kadir Mısıroğlu'nun, 28 Mayıs tarihli videosunda, Kurtuluş Savaşına ilişkin, "Beni tefe koyarlar ama keşke Yunan galip gelseydi" dediği ortaya çıktı.
AKP’ye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yakınlığıyla bilinen Kadir Mısıroğlu’nun, 28 Mayıs tarihli videosunda, Kurtuluş Savaşına ilişkin, “Beni tefe koyarlar ama keşke Yunan galip gelseydi” dediği ortaya çıktı. Mısıroğlu, kendisini dinleyenlere yaptığı Cumartesi Sohbetleri isimli programdaki konuşmasında, skandal sözler sarf etti. Kurtuluş Savaşı’na ilişkin konuşan Mısıroğlu, “Beni tefe koyarlar ama keşke Yunan galip gelseydi. Ne hilafet yıkılırdı. Ne şeriat yıkılırdı. Ne medreseler lağvedilirdi. Ne hocalar asılırdı. Hiç biri olmazdı” ifadelerini kullanıyor.
http://www.sozcu.com.tr/2...n-galip-gelseydi-1442739/
--spoiler--
Gerçek islam bu değil.
çominizmin kültürel ideologu ünlü maraş dondurmacısı tirebizondlu cadir mısıroglou'nun sonunda ağzındaki baklayı çıkardığı cümledir.

bunlar tekkede kuzu kol dişleyebilsinler, istedikleri gibi bir hayat yaşayabilsinler de, varsın yunanlar türkleri toplu halde katletsin. ne gam yani bu çomiler için...
Ben orta anadoluda çam sakızı çoban armağanı mütevazı ama şirin devletimde yaşar giderdim diyecek padişah ve aynı zamanda halife olan kişi beyanı.

(bkz: sevr)
üstadın çok haklı sitemidir,isyanıdır. laik ve dinsizlere karşı osmanlı'nın yıkılışını savunmasında bir kötülük yoktur.
fesle gezen atatürk düşmanı, sevr sevdalısı, yunan dölü siyasal islamcıların ortak düşüncesidir. siyasal islamın bitirdiği ülkeler tam sıralı listedeki osmanlıyı görmezler onun yerine boku olamayacakları adamdan nefret ederler.
sarayda ağırlanan bir şebek beyanı.

düşünün ki, bir viyana'lı ekranlarda çıkıp türkler kazansaydı keşke diyecek. sokağa çıkabilir miydi?

şimdi bu şebek ciddiye alınmamalı. eyvallah. peki ya bu meczuba üstad diyenler? sarayda ağırlayanlar?

kuvvacı öldürmek sevaptır, yunan'a karşı savaşmak caiz değildir diyen iskilipli atıf neyse, bu fesli şebek de odur. haindir. şeref yoksunudur.

ota boka, ingiliz ajanı, yahudi diyen bu zatın hakaret etmek için kıble edindiği rıza nur hatıratı mikrofilm olarak sadece kendisine verilmiştir ingilizler tarafından.

15 temmuz sonrası demokrasi nöbeti tutan ahaliye sormak lazım, korumak için şehit olduğunuz demokrasiyi yunan'a satıyor üstadınız. klavuzunuz karga lan.
üstad ı azam oç un sözü.
atsız'ın bu yobaz beyinlilerin,aslında zerre maneviyat barındırmadığı, aksine, tamamen materyalist düşünceler ile hareket ettiği savını kanıtlayan söylemdir.
"Yani ingilizler olsaydı benim haklarım daha geniş olacaktı" diyen başı örtülü molla sevdalısı kızın söylemi ile eşdeğerdir.
Ar, namus, haysiyet yoksunu açıklama.

Toplum zararlısı.

Bilinçli vatan haini.

Gereken hukuki işlem yapılmalıdır.

Fikir özgürlüğü ile hakaret ve hainlik farklıdır.
(bkz: Kahpe içerden oldu mu kapı kilit tutmaz oğul)