bugün

Kıvırın kıvırın güzel oluyor böyle.
Sözlükte bulunan Kadir Mısıroğlu fanatikleri bir açıklama yaparlarsa güzel olacak.
aranacak bir anlam yok. (bkz: deli raporu)
anlamı şu ingilizler dünya siyasetinde hala etkin.
tabi kurtuluş savaşını hazmedemediler kendi işlerine yarayacak kim varsa kullanıyorlar...olaya birde bu gözle bakın.
bu savaşın anlamı büyük .dinimizi ,vatanımızı biz koruruz kimseye kalmadı.ingilizlere hiç kalmadı
bizim dinimizi korumak.lafa bak yunan galip gelseymiş!
yoksa din ,halife ingilizlerin umurunda mı sizce? zaten aynı dinde değiliz . kuyruk acısı var!
yani bu hazımsızlığın arkasında bu var.
bir insan en basit haliyle düşünür bu tarikatların vb arkasında niye ingilizler var...ingilizler islamiyeti yüceltmek mi istiyor?
buna çocuklar bile güler.bu adamlar bunu test ediyorlar okumuş kesimi kandırmayı başaramıyorlar.
adamlar kolay yönetebilecekleri insanlar arıyorlar.
Şudur:
Ben tam bir vatan hainiyim.
ingiliççeye "i am gavatus" olarak çevrilmektedir.
Bizim anlamadığımızı iddia eden arkadaşlar anlatsa da biz de öğrensek ne demekmiş. Gerçi 10. Entryde gayet güzel açıklanmış ama olsun.
ben zaten bu söz yüzünden adamdan soğudum. öyle kıvırmaya falan da gerek yok. başa yunanlar gelseydi, adım gibi biliyorum ki daha beteri olacaktı. birbirimizi kandırmanın da manası yok.
Farkli sekilde orospu çocuguyum demektir.
yunanlılar benim nenemi tam sikecekken Atatürk ve ordusu gelip nenemi 10 tane yunanlının altından zorla çıkardı keşke çıkarmasaydıda 10 tane yunanlı nene mi çatır cutur sikseydi nenemdr biraz sevk alsaydı demek istiyor orda pic .
Bunu söyleyen Pezevenk yunan piçidir.
Anamın karımın kızımın ırzına yunan geçseydi de benim gerici zihniyetimi temsil eden değerler hâlâ geçerliliğini koruyor olsa idi.

Çağdışılığım için oro.pu evladı hatta pezevenk olmaya razıyımdır.

Anlamına gelen söz.
Tam olarak “ ben türk görünen bir rumum.”
şair burada kanının bozuk ve soysuz olduğunu ifade ediyor.
atatürk ingiliz ajanı, annesi hayat kadınıydı vb. hareketlerle ilgili nasıl savunma geliştirecekler acaba ?
görsel
Vahdettin in içinden geçen temenninin günümüze yansımış halidir. Yunan kazansaydı Padişah kukla olarak yerinde kalacak. Bazıları onun elini eteğini öpüp ingiliz uşağı olacaktı. Atatürk e olan bütün kinleri bundan.
Yunan medenidir bizim birliğimize dirliğimize karışmaz sadece aa kujum hadi biraz uzak durun şu egeden çok ayıb derdi o kadar. Denilmek isteniyor. Yazık.
Birincisi, Ayasofya bizim için fethin sembolü olsada, bizim dışımızdaki bütün ülkeler için hristiyanlığın sembolüdür.

Yurt dışında istediğiniz forma girin(tabi arapça dışında bir dil biliyorsanız) , illaki Ayasofya birgün tekrar hristiyanların kutsal mekanı olacak diyen bir yunana yada ağrı dağının tekrar Ermenilere geri verileceğini söyleyen bir Ermeniye denk gelirsiniz.

Durum böyleyken merak ediyorum,
Gerçekten hristiyan bir ülkenin Hristiyanlık sembolü sayılabilecek bir mekanı tekrar kilise yapmak yerine müze yada cami olarak kullanmak isteyeceğine inanacak kadar saf ve aptal mısınız,

Yoksa tarih boyunca araplar olarak yalamaktan zevk aldığınız ingiliz götünü tekrar tekrar yalamak isterkenmi böyle aptal görünüyorsunuz?
bak şöyle düşün bir arazin var satılmasını istemiyorsun, ağaçlar ekmişsin yetiştirmişsin ama ağaçlara bir hastalık gelmiş. bir de çevrendeki arazi sahipleri var ve bunlar senin düşmanların. senin bir de oğlun var. bakmışsın büyütmüşsün okutmuşsun yetiştirmişsin. sana ve ailesine hizmet etsin diye.
düşmanın olan arazi sahipleri senin arazini almak istiyorlar. alıp buradaki ağaçları kesip tarla yapmak istiyorlar. sen bunlarla uğraşırken oğlun senin elinden her şeyi zorla alıyor. seni de evinden kovuyor. önce hasta olan ağaçları tedavi ettirmek yerine kökünden söktürüyor. arazine kendi keyfine göre o güne kadar ekmediğin duymadığın şeyler ekiyor. sen bir baba olarak keşke bunları düşmanlarım yapsaydı canım bu kadar yanmazdı. yapan benim öz evladım. demez misin.
evet.
görsel
prof doktor kadir mısıroğlu burada kemalizmin yaptıklarını yunanlılar yapmazdı demek istemiştir. evet hatta net ötesi...

edit : bazı arkadaşlar alınmış ama prof dr kadir mısıroğlunun söyleminin türkçe meali budur benim değil...
Dedesinin mezarini okuyamaması anlami çıkar.
Yunancayı unutmus teres belliki.
La profesörünü silktiklerim, yunanlıların işgal ettiği topraklarımızda neler yaptığı ortadayken hala

Yunanlılar kemalizmin yaptıklarını yapmazdı demek ne demek?

Kemalistler annenize veya ailenizden sülalenizden birine mi tecavüz etti veya kılıçtan geçirdi?

Ya trollük yapacağım diye bu kadar da şerefsiz olmayın arkadaş.

Yunanlıların katlettikleri merhumlardan utanın bari.
yavrum ne meraklıymışsınız yunan kamışı yalamaya ya. al bir uçak bileti git bak orda zeus benzeri tipler vardır, hem ne güzel organik şekilde yaşarsın fantezini.