bugün

insanların sağlığını düşünen bir insanın feryadı, temennisi. wish.

arkadaşlar seksin, bilimsel olarak kanıtlanmış onlarca zararı var. buyrun bazıları;

1) mikrop, enfeksiyon, virüs bulaşma riski:

birleşme nedeniyle mikrobiyotik alışveriş ve geçişsel virüs söz konusu olur arkadaşlar. enfeksiyonel şok da cabası.

2) yıbratıcı ve tahriş edicidir:

tahrik edici kızlara bakmayın sonra tahriş edici bir işe girersiniz. kadınlarımızın vajinaları erkeklerimizin babafingoları tahriş olur. ayrıca seks, yıbratıcı bir süreçtir.

3) yorucudur:

ben hiç seks yapmadım ama seksin yorucu olduğunu çocuklar hatta tırsaklar bilene bilir.

4) terleyip üşütme ihtimaliniz çok yüksektir:

hareket ettiğinizden terlersiniz. kendinizi muhafaza etmezseniz soğuk alıp yatağa düşersiniz. klimanın önünde yatıyorsunuz bak bir de!

5) bir fazla sigara içmek marifetiylekanser riskinizi arttırırsınız:

seksten sonra direktoman ve otomatikman yakılan bir sigara, sizi ölüme bir adım daha yaklaştırmaktadır.

6) kaldıramıyorsanız, ilaç kullanıp kalp krizi geçirebilirsiniz:

ereksiyonel sorunlar, operasyonel çözümler ister. bu tahtta alacağınız ilaç sizi erekte etse de kalp krizi geçirme riskiniz artar.

7) erken yaşta anne, baba olabilirsiniz:

tatsız sürprizlerle karşılaşma ihtimaliniz var arkadaşlar.
o zaman biz olmazdık, diyeceğim başlıktır.

oluşumuz veya olmayışımız çok mu sıkıntı? elbette hayır. hatta böyle bir dünyaya gelmek sıkıntı diyebilirim.

neyse, konu sakız olmasın. seksin bilimsel olarak açıklanmış faydaları da var, zararları da var. fakat zararları giderilmeyecek şeyler değil. mesela enfeksiyon riski denilmiş. eğer partneriniz affedersiniz bir hayat kadını değilse, büyük ihtimalle temizdir. kendinizden şüphe duyuyorsanız o ayrı. * bunlar dışında bilgim yok, keyifli sözlükler.
Insan insanı s.ker mi hiç
Çok ayıp.
bugün ıztagramda rastlaığım 2 hüzünlü olaydan sonra, ellerimi açıp tekrar dillendirdiğim temenni.
bugün yine hep bir ağızdan haykırmamız gereken, kitlelerin kurtuluşuna çıkan yolda en bir temel taş olan dilek.

i wish you merry christmas be arkadaşlar!

gelin, direne direne kazanlım!
keşke..

ama kimse kimseye acımıyor dostum.

reel hayat çok acımasız. görsen inanamayacağın şeyler oluyor.
Öyle bir şey yok, çıkar onu aklından...
yapıyonuz mu ki zaten? arkadaşlar benim niye haberim yok acaba?
" babam duymasın " dedirtti. altı kardeşiz de !..
Tamam canım.
(bkz: kerhaneleri kapatalım da millet bizi mi siksin)
Bence de yapmasınlar.
Sırtlarında ellerinin yetişemediği sivilceyi kaşımaya çalışsınlar mesela veya en olmadı dürüm dürsünler.
ölürüz o zaman gebeririz hayatın hiç anlamı kalmaz. off düşünmesi bile korkutucu o taş gibi kızlar varken seks yapmamak.
bana uyar. sen diğerlerini ikna et bro.
Aslında mantıkta cok sacma bir eylem.ama ic güdüsel cok cazip gelen bir durum.
"Keşke kuşlar uçmasa, keşke çita koşmasa, keşke güneş doğmasa" kadar saçma bir temenni. Zira genetik kodunuzun önemli bir kısmı, hareketlerinizin büyük yüzdesi siz farkında olmadanız da o eylemin içgüdüsü ile gerçekleşir.