bugün

kız: aşkım seni çok seviyorum,ama ama o kaşlarının ortasını alsan daha da güzel olacak her şey.
erkek:neden yarmagül, sen dış güzelliğine mi önem veriyorsun yoksa..beni ben olduğum için sevmiyor musun?
kız:ne alakası var berkcan.sadece her an elimden kaçacakmışsın gibi hissediyorum da.
erkek:biraz daha açıklar mısın kırlarda koşan ceylanım.anlayamadım.?!'!^
kız:ya martı gibi biraz.hani uçarsın.ayyyyy al iştee ortasını

gibi sonuçlara netice vermemek için gerektiğinde alınmalıdır **
arkadaş ortamında kötü bir lakap edinebilecek insandır bence. * *
çok rahatsız olanların yapmasında bir sakınca yoktur. fakat fatıh ürek gibide yay gibi kaşlar... hiç te erkeksi durmadığının altını çizmek isterizdir.
içecekler arasında asiti kaçmış kola ne kadar berbatsa, erkekler arasında da en berbatı odur.
genellikle diğer erkekler tarafından tasvip edilmezler.kızlar tecrübeden olsa gerek direk farkederler kaşları alınmış erkeği,kimi sever kimi sevmez. *
kaşları saçaklanmış erkeklerın metro olanlarında gorulen bır tur ağdalanma sistemi diyelim yada gözlerin üstündeki şemsiyenin bir cımbız yardımıyla rüzgarda ters dönmesi
mc donalds kaştan normal hale geçiştir.
kası alayım derken kassız kalanlarıda vardır bunların.**
(bkz: ben bunu gordum)
bazılarının gözlerinin görünmesine yarıyor.bazılarınıda yolunmuş tavuğa benzetiyor.
doğudan gelmiş ve istanbuldaki züppe* tiplerin alayına mahrum kalmış insanlarımızda sıkça görünen durumdur yinede eskisinden iyi olduğu söylenemez en azından erkekliğinden süphe duyulacak cesaret'e ve güven'e sahiptir.
(bkz: serdar ortaç)
yanlış hatırlamıyorsam geçirdiği bir kaza sonrası şeklen dengelesin diye yavuz bingöl kaşlarını aldırmışmış.**
yağlarını aldırmış erkektir..
(bkz: türk kası)
tek kaş diye kendisiyle dalga geçilmesinden sıkılmış olan, kaşlarını aldırdıktan sonra dillere destan olacağını da önceden kestirememiş erkektir.
cok fazla cirkinlik arz eden bir durumsa yapmalıdır.
Bıyıkları alınmamış bayana benzer.
töbeestafurulah dedirten durumdur.
kaşlarını aldıran erkeklere karşı insanların içerisinde ister istemez bir ön yargı oluşması muhtemeldir. o yüzden berberlerin 3-4 kılla beraber karizmayı da aldıkları varsayılır.
her ne kadar bayanlara mahsus olsada,tek kaş şeklinde gezen erkeklerin de yapması gereken şey

tekrar belirtmekte fayda var tüm erkekler değil !