bugün

yüzlerine bakıp da konuşamadığım erkek türüdür. gülünç desem değil, delikanlılık nutku versen ne alakası var... gariptir bunlar benim dünya algıma göre. kusura bakmasınlar hiçbir şekilde ciddiye alamam abartıya kaçıranları. belli olmayacak kadar alan varsa da umrumda değil açıkçası pek. yolunmuş kaz gibi dolanmanın manası yok. ha! bir temizlik göstergesiyse benim bilmediğim gariptir yine de. şahsen bu şekilde kaşlarını almış da karşıma çıkmış bana kafa tutan bir hemcinsimden korkamam. adrenalinim yükselmez, endorfin salgılarım muhtemelen. dayak yiyebilirim ama kahkaha mı da atarım gizliden.
kesinlikle en çekici erkeği bile bir anda itici hale getirir,yapmayın lütfen erkeğin biraz kıllı olanı makbul.
farkedildiği takdir de gerek kızlar gerek erkekler tarafından dışlanacak erkektir. serdar ortaç da bir örnektir.
martı kaşsa ortasını yapabilmeleri mümkün olaydır. Ama ne yazık ki bir de bayan kaşı gibi incecik alanlar var ki intihara sürüklerler.
niye,neden,niçin??? denmesi gereken erkektir..
ulan sizin neyinize o kaşı almak! bide kavis veriyorsunuz bilinçli-bilinçsiz...facia oluyor bunu kabul edin.
not:kaşını alan bir erkek tarafından eksilendiğimi düşünüyorum.
bunun bakımlılıkla bir alakası yok. kişi kendini nasıl görmek istiyorsa aynaya baktığında nasıl mutlu oluyorsa yani kendine yakışanı yapmalı. ayrıca kaşların ortasını herkes almalı bunun bir ibnelik belirtisi ile ilgisi yok.
kendi kaşlarımdan memnunum diye söylemiyorum ama arkadaşlar yapmayın erkek dediğin kaş falan almaz. kaş dediğimiz şey bizi biz yapan özelliklerin belki de en başında gelir.
ince kaşlı erkekler çok yakışıklı diye veya alnının ortasında kaş olan erkekler tipsiz diye bir kaide yok.
kaşlarımız yüze gerçek anlamını veren unsurlar takıntı yapmanıza hiç gerek yok.
http://www.youtube.com/watch?v=X5GB_OYMggU

böyle alacaksanız almayın abiler agalar. yapmayın. etmeyin.
(bkz: erkekleri itici yapan detaylar)
Ahahahahahaha erkektir.

Ortasını al da, gerisinin cazibesi var hani.
Hayatta alınmamasına rağmen bununla itham edilenler vardır kadınlar tarafından hırs ve kıskançlık ile.

(bkz: Ben değil bir arkadaşım)
kavisli ve incecik almadığı sürece çokta anormal olmayan erkeklerdir.
tek kaş olanlara göre daha estetik erkeklerdir.