bugün

Neredeyse vermediği kalmamıştır ama lafa gelince hanım hanımcık bir hanımefendidir. Böyle birisiydi işte benide kandırdı. 3 arkadaşımla seviştiğini biliyordum. Arkadaşlarım anlatıyordu nasıl seviştiklerini. Gün oldu bende yazdım bu kıza (leyla) muhabbet, makara derken oldukça yakınlaştıl. Yakınlaştıkça sevdim kızı. Arkadaşlarımın anlattığı gibi kaşar falan da değildi ayrıca. Hatta eteği biraz açılsa yada beli hemen dikkat eder kapatırdı. işte buydu beni benden alan tarafı yani hanımefendiliği. Sadece cinsel olarak yakın görüyordum en başta ama baktım ki aynı zamanda hanım efendi de. Ne olduğunu anlamadan elimde çikolata ve istemeye gittik evlendik. 5 ay geçmedi götünün başının ayrı oynadığını farkettim eğlenmek için gittiğimiz barda. Karşımda ki adamla bakışıyorlardı ve sonra dans ederlerken yanyana geldiklerini gördüm. Sonra aynı bu klaya benzer 3-5 örnek. En son yakın arkadaşlarımdan birinin arbasında gördüm ve devamı... Siz siz olum dikkatli seçin evleneceğiniz kadını.

Belki de sözlük yazarlarının itirafları başlığına yazsam daha doğru olacaktı. Ama içimde tutamadım ve sözlüğe yazmaya karar verdim. Boşanalı 8 ay oldu. Bu başlığa Gelen yorumların çıktısını alıp o kaşarın kendisine yollayacağım. Ona göre yazın yorumunuzu. Bir nevi son sürprizimi yapıcam ona.
(bkz: dont feed the troll)
(bkz: entry nick uyumu)
insanlıktan nasibini almamış. karşısındakinin duygularıyla oynayan. haysiyetsiz kaşar dır.
(bkz: dont feed The Troll)
(bkz: entry Troll uyumu)

Ayrıca bu sefer Nick ini düzgün yazdım.
Ne yaparsa yapsın küp içindekini sızdırır. Hiç bir yalancı yalanını saklayabilecek kadar zeki değil.
(bkz: kucaktan inmeyip namuslu rolü yapan kız)
Boyle bir çok kişi tanidim sözlük...

Mesela sevgilisi varken baskasiyla kari koca gibi ayni yatagi paylasip, ihtiyaç duyduğunda da o kişiyle sevisen birisini tanidim...

Uzaktaki sevgilisiyle evlenme hayalleri kurarken, hemen hemen her gece iş arkadaşıyla sevisenini tanidim...

Gerdek gecesini adet gününe denk getirtip bakireyim diye kocasini kandiran ve bu evliliginden küçücük bebeği varken markette calisan birisiyle aşk yasayip sonra da ona kaçan birisini tanidim...

Ahlak dediğin nedense biz turklerde artik pek görülmüyor...
Madem bunu o şerefsiz okuyacak, beni iyi dinlesin kaşar. Sözlük formatı umurumda değil. (durun umurumda önce bir tanım yapayım)

Tanım:kaşar olup kendini melek gibi ifşa eden kadınların gerçek yüzünü gören sözlük yazarlarının, deneyimleri ve paylaşımlarıdır.

Şimdi gelgelelim konuya... hayata çoğu zaman anlam veremiyorum. sanki insan oğlunun en büyük amacı iki bacak arasına girmekmiş gibi davranıyor. hiç düşündünüz mü? güzel arabalar, lüks evler, havalı kıyafetler... sizce neden insanlar buna ihtiyaç duyuyor? -ah durun ben söyleyeyim. karşı tarafı etkilemek, ve dolayısıyla iki bacak arasına ulaşabilmek için. halbu ki insan bunları yapmaya çalışırken, her zaman bir şeyi unutur. göğsünün solunda, ölene dek çalışan organını, kalbini.

şimdi beni iyi dinle sürtük. sen kalbini unutmuş olabilirsin, anlarım. ama "kalbi olan insan" gibi davnamazsın, olduğun gibi olasın ki duygusuz hallerinle insanların duygusunu öldürme. özellikle, o kir tutmuş, bok bağlamış kalbinde ki kancayı başkasına atmak gibi bir şeyi yapmaya hiç hakkın yok. seni adisin, şerefsizsin. umarım her sabah uyandığında aklına ilk bu gelir. sen çukurdasın, bok dolu bir çukurda.
kaşar içinde kaşardır.

(bkz: kaşarception).
Kaşarlar tabii ki melektir. Kafa uyumunun olduğu ve her konuda anlaşabildiğin aşmış ve canayakın kişisilerdir kaşarlar.
her gördüğüne kaşar diyen türk erkekleri ve kızları...
ulan zaten çoğunuz vasat tiplersiniz bir de böyle bayağı kelimeler kullanmayın rica ederim.