bugün

hani bazen, ya bu adam beni neden bir daha aramadı? neden 3 gündür ağzımın içine düştü ama aniden ortadan kayboldu? diye anasını kaybetmiş buzağı gibi etrafınıza bakakalıyorsunuz ya,

onu anlatacam toplanın.

90ların milliyet gazetesi gibiyim bugün mk. dev hizmet!

şimdi evvela adamlar ne ister anlayalım kızlar;

iki çeşit adam vardır.

1- seks arayan doymamış omega 3
2- ciddi ilişki arayan doymuş tereyağ

1- seks arayan adamlar:

neden evvela fukara sümüğü gibi yapışıp sonra aniden ortadan kayboluyoruz? yada, ya ben yapamıyorum :# , ısınamadım :/ ,ailevi sorunlarım var :( , yarın tokyo'ya taşınıyorum iş gereği :s

gibi gerzekçe bahanelerle sizi siktir ediyoruz biliyor musunuz?

çünkü ver-mi-yor-su-nuz amk. çok net. ama işin esas ibneliği şurada: vaad ediyorsunuz.

cilveli işveli hareketler, saatlerce van gölü vatozu gibi öpüşmeler, elini oraya koyma buraya sürme, mememi bırak. elime almam ıyy, oral mı?! sen beni ne sandın gaddemit. ulan madem vermeyeceksin, adam da medine dilencisi gibi her fırsatta yakana yapışıyor, neden fragman oynatıyorsun? de ki aslanım ben vermem. işine gelirse, ama yooook adamı kafesleyecek ya, kuşa ekmek atar gibi dişilik serpiyor haspam. sonra adam arazi... mirket gibi bakakalıyor, sonra meriçlerin ve diğer kızların kafasını ütülüyor.

2- ciddi ilişki arayan adam:

şimdi bu adam ne arar kızlar? "beni beni!" dediğinizi duyar gibiyim * nah seni. bu adam, kendini yetiştirmiş, mümkün mertebe ilişki yaşamamış, psikolojik olarak da hasarsız kız arar. gidin bekaret beyindedir pankreastadır geyiklerinizi ötede yapın çekemicem. ay o kimleri sikmiş acabaaağ da bana hasarlı diyooğğ pardon da yane diyen ekibe de selam ederim. az dinleyin buraya kadar okuduysanız gerçekleri biliyorsunuz zaten. sonra şovculuk duyarcılık moderncilik oynarız.

adama gidip eski sevgilinizi, geçmişinizi an-lat-ma-yın amk! ya ne var ki bunda, ebenin amı var. adama neden ilk günden tramer kaydını döküyorsun? mal mısın sen. içinde yaşa. adama ayan beyan ben atlatamadım seni kullanıcam demenin ne alemi var. ille de sorup kaşınırsa adam o başka...

ilk haftadan içmeye, sıçmaya, evine, evinize, arkadaşınızın evine, git-me-yin. az durun amına koyim ya şu donunuzun ipini ilk haftadan çözmeyin. adam sikiş aramıyor, şunu unutmayın akıllı adamı asla am ile bağlayamazsınız. ekmek kafalıları bağlar, 6 ayda sıkılırısınız.

baya uzun oldu buraya kadar okuyan işsiz de ne bileyim vurduruyordur heralde...

sözün özü. sizin kim ve ne olduğunuz kimsenin sikinde değil, önce karşınızdaki ne arıyor onu sınıflandırın sonra bakın bakalım size uygun mu değil mi? ama evvela adamın beklentisi ne?

neyse sıkıldım. boşverin arar o, işi vardır, arar.
Fazla arti oy alinca 2. Filmi çekti herif bugün.
Bir hata ettim sonuna kadar okudum vurduruyormuşum onu öğrendim.

Erkek yazarlar siz siz olun o satıra kadar gelmeyin hayal kırıklığı amk.
işin şakası bir yana. bu anlatılanların hayatın gerçeği olduğunun öyle güzel bir ispatı var ki.

hemen buzağılardan bir tanesi düştü: (bkz: #41447361)

kadınları aşağılayıcı genellemeler bik bik... en ufak bir falsonuzu açıkça söyleyince, etmediğiniz hakaret kalmıyor. ama bir erkek konuşunca "bir kadonlo konoştoğono unutoyorson galobo !!!?bir!1" büyük ikiyüzlüsünüz yemin ederim.
Parmağını yalamasıdır.

E anlamıyacak kadar aptal değilsiniz sanırım. *
Gördüğüm en gerçekçi entry. Açık seçik yazmış üstüne bir şey söylemek istemiyorum. Haklı.

Entry kaşar uyumsuzluğu var ama.
ısrarla kıllanılacak bir erkeğin adını duyurmak veya cümlelerde geçirmek, sorunca da "ya boşver" demek.
kendi yaşadıklarını genele yayan yazar beyanı. sanki bu yazdıklarını kızlar bilmiyor. iyi ki de anlattın, öğrettin her şeyi.