bugün

elin gevuru cöpten bile kağıt üretiyor. bahsettigim geri dönüşen kağıt degil, bildiğin çöp!

bu kadar ormanın içinde selülozdan kağıt üretmiyorsan kim niye acısın sana.

zaten kitap israftır. iyi olmuş. okuyup nabacanız ki?
a haber'de bilmemiz gereken her şey söyleniyor. a haber söylemiyorsa da zaten yalandır. kitaba falan gerek yok.
sadece aptallar okur.
Kagit sikinti yokken de kitaplar ucuz degildi. Bu bahane ile kitaplar da yine zamlandi tabi.

Sonra millet niye kitap almiyor? Niye okumuyor? Diye elestiri yaparsiniz...
Bir çok yayın evinin ekonomik krize girdi. Bazıları küçülmeye gitti. Bir çok yazar artık kitaplarını bastıracak yayın evi bulmakta güçlük çekiyor. Sektör yüzde elli küçüldü şimdiden.
Maliyeti 4 lira olan bir kitap şu anda 8-9 lira.
Kalemi güçlü ama satış garantisi olmayan yeni yazarlara şans tanınmayacak maalesef. Üzücü bir durum.
saman yoksa çükündür kullansınlar.
Aöf kitap dağıtmaktan vazgeçti.
Pdf ile e-kampüs'ten dersleri verecek.

iş bankası kültür yayınları kışa doğru felaket bir zam yapabilir. Stokları tükettikleri için yeni zam yapmamışlar şimdiye kadar .
Kağıt sıkıntısı yok ekonomik sıkıntı var. Kitap basılmasına mani olan şey kağıt sıkıntısı değil dışa bağımlılıktır. Bu ülkenin ne kadar değeri varsa satıp özelleştir sonra kağıt yok. Seka kağıt çalışanlarının ahı diyelim.
Lahanaya gelince kütür kütür sapına gelince meee.
AKP seçmeni için pek sıkıntı yaratmayacak durumdur zira onların kitapla işi olmaz.
gazeteler A4 ebatına çekilirse grafik tasarımcılara dev iş çıkacak, sektörümüz sağolsun.
https://scontent.fist2-2....643386371&oe=5C21AEFA
gülünç bi ülke -ülke 70 cente muhtaç olduğu zaman bile bu kadar zavallı bi konuma düşmemişti.

Hah hah hah hah hah....

Saman yok, kağıt yok, toplumda resmen şarbon hastaları var ...

Ama iktidar çok iyi ...

Sizin o olmayan beyninizi zikiim.
O salak yazarlar telif telif diye tuttururlarsa olacagı bu. Türkiyede okunan yazarlar kimler bi soylermisiniz zaten instagram fenomenleri medya maymunlRı dnr a gidin cok satanlara bi bakın bakalım kimlermiş götümle güldüm.

Bugun kitabı alıp e book yapsan tepene coker o maymunlar. Filmlerde oyle tv ye dusmus fılmi internette bulamadım telifmiş.
Üniversitelerdeki fotokopi fiyatları ne olmuştur acaba?
yerinde bir olaydır. kitaplar bir boka yaramıyor bu sayede israf önlenir basılmazsa. bu çağda kitap basmak nedir ya teknoloji bu kadar gelişmişken.
Şaka gibi belki ama bir a8 satsalar ülkedeki öğrencilerin a4 ihtiyacı kalmayacak.
ithal alıma yönelen kağıt sektörü, artan fiyatlar ve kağıt krizi nedeniyle geçtiğimiz günlerde yayıncılığı kötü etkilemiş, bazı gazeteler sayfa sayı azaltımına giderken bazıları da fiyatlarına zam uygulamıştı. Şimdiyse bu sıkıntının okul kitaplarını etkileyip etkilemeyeceği de merak konusu. Ki;bazı okul kitaplarının basılamadığı ve kısmi olarak dijital kitap kullanma ihtimali de iddialar arasında. Peki böyle bir şey olursa ne olur? kemer sıkma politikasından dolayı gramajını düşürmelerinden endişeleniyorum. ya da mini boy, cep kitap falan. zorunlu eğitim, karma eğitim derken daha a4 üzerinde net bir sonuca varamadık. sushi'ler ikram edilsin bakalım. sahi bir ara hepimiz aynı gemideydik, noldu o iş?