bugün

Acaba gerçekten doğru mu birini peşimden kosturmak istiyorum hiç Takmasam o düşer mi benim peşime Merak ediyorum sözlük mesajlarınızı gönderin bilgilendirin.
Sadece karşındakinin aklına yerleşirsin ve 2. yedek plana atılma durumunu doğuran taktik. Sonuç :Boş verin değmez.
Gerçek olan ve sıkça yaşadığım formüldür. (bkz: keser döner sap döner gün gelir hesap döner)
kovalanan kaçar gibi örneklenebilir rlbet ama bu dahil tüm onermeler genrllenemez.
asla kaçmam ve kovalamam.
yalan olandır. evet.
Bi de Kovalanan kaçar vardır. bunları yapan kişinin gölgeden farkı nedir.
(bkz: paradoks)
yakalarsam öperim.
hoslandigim kizin bana karsi yaptigi eylemdir.
ne zaman ayni ortamda otursak sırtini her zaman bana doner ve göz temasindan cekinir.
yanindaki arkadaslarina surekli beni gözetletir.
bana bakiyomu diye.
anlasilan ona olan ilgim baya bi hosuna gitti.
simdide ben sallamiyorum. hadi bakalim.....
Eee ne olacakti kanun bu.
Benim için geçerli değildir.
yıllardır kaçıyorum kovalayan yok.
Bazen de cok hizli kosmamak gerekir sonra, arkana bir bakiyorsun kimse yetisememis.
iğrenç cam kesigi gibi bir kural lanet olsun ki .
Ben çok çabuk yoruluyorum arkadaş, altarnatifte çok olunca pek sallamıyorum.
Böyle düzenbazlıklara zaten hiç gelemem, seviyorsan gel sevişelim bence.
görsel
Belki bir gün roller değişir, sen hatırlarsın ben unuturum.
Bunu ölçüsünde yaptığınız takdirde işe yarar. Çünkü hiz her kim olursa olsun bir insana cok fazla deger verir ilgi verirseniz o kisi sizi küçük ve değersiz görecektir. Bu kaynağıni az olan sey değerlidir mantığından alır. Her ne kadar cocuksu görünsede bunu iliskide uyguladığınız takdirde karşınızdaki kişi size daha çok bağlanacaktır.
Köpekleri şiarı.
kovalanan kaçar.
Doğrudur. Enerji sistemi dairesel olduğu için en çok neyi itersen en çok onu çekermişsin. Bir yerde öyle okudum.
Hindolog değilim yanlış olmasın.
Doğru tespit. Arıdan kaçılmaz. Sokacağı varsa sokar. Kaçmamak lazım.
artık (hele şükür) toplumda ufak ufak sallanmamaya başlamış fikirdir. çünkü artık insanımızın kafada şu gerçek belirmeye başladı: kimse alternatifsiz değildir.
kaçmasını bilirsen karsı tarafın hislerini anlayıp ona göre davranırsan eğlenceli bir durum oluyor..