bugün

Uğruna güneydoğulu insanların bombalandığı kan kırmızısı çaydır.
ilk bardakta ters tepki alan, ancak 2. Bardaktan sonra bağımlılık yapan Çay. Sıcak vodka iÇmek gibi.
artık migros gibi yerlerde satılmasına rağmen adı kaçak çay.

liptondan miptondan kat be kat güzeldir.

türkiye ye geldiğim günden beri en sevdiğim şeylerin listesinde ilk 5 e girer. hatta ilk 3.
daha Türkiye'de '' o kaçak giriyor ülkeye ben onu içmem '' diyen insanlar var sanki kullandığı ıphone, bilgisayar vs. herşey yasal geliyorya. lan yawrum onun ismi öyle kalmış normalde -bunun ticaretini yapanları biliyorum- Irak tan, Suriye'de sınırdan belli bir kotaya kadar getirebiliyorsun devlet izni var ve vergi alınmıyor bu şekilde.
edit: kotayı da aşanlar illaki var işte o kaçak.
adı kaçak fakat satılması serbest olan çaydır.
güzelim yerli çay dururken almadığım almayacağım ve evde alınmasına engel olacağım çaydır. zevkleri tartışmam esasen ama yurdumdaki çayı daha çok seviyorum.kaçak çayın içimi sert oluyor ve çarpıntı yapabiliyor.
hayvan dışkısı ve böcek kanı tespit edilmiş:
görsel
mükemmel bir tada sahip olan, tadını içmeyenlerin ve önyargılı tiplerin asla öğrenemeyeceği müthiş çay.
acı bir tadı sahip. kyk'da gaziantepli oda arkadaşım kutu kutu getirmişti (markasını şu anda hatırlamıyorum ama marka marka değişiyor onlar da), biz de arada içiyorduk.

(bkz: bu da böyle bir anımdır)
normal liptonla karışınca harika olan çay acıdır hafiften.
tek kötü tarafı buna alışınca diğer çayları içemiyorsun. ş.urfa dan geliyor bize çok güzel.
normal çaydan daha pahalı ya adı kaçak çay zaten.
Diger caylara nazaran tadi , kokusu daha guzel ve daha pahali cay .
Açık ara candır. Doldur mübarek adam.
ismi kaçak çaydır. bildiğimiz seyran çayı yani. herhangi bir illegal yanının olmadığını bilemeyecek kadar çok cahil var sözlükte onu gördüm. kaçak çayı da kürt'le, terörizmle, vatana hıyanetle birleştirdiniz ya çok şekersiniz bünyeminlerim benim.
domuz kanı ile renklendirdiklerini duyduğum ama tadınında harika olduğunu düşündüğüm bir çay markası.
türk çayıyla karıştırılmadığı zaman ağızlarda zift tadı bırakan çaydır.
biraz kaçak çay sertlik oranına göre üstüne Mevlana çay yumuşak olduğu için dengeleme sağlar üstüne bergamutlu tomurcuk ama diğerlerinin tadını bozmayacak kadar bunlara azcık filiz çay ekleyin varsa elinizde azıcık ahmad çay koyup harmanlayın birde iyi demlemeyi bilmek önemli çayı ritüellleri atlamazsanız çok güzel çay içersiniz.
Bir öğrenci olarak zor durumda kalmadığım sürece içmeyeceğim adına çay kelimesini bile yakıştıramadığım bir ottur ama ne çare bedavaya geldiğinden farklı tat ve kültürleri tanımak adına içmişliğim var.
öyle bir açılır ki çay yaprağının iki katı olur. Az atmak gerekir demliğe, yoksa zehir oluyor zehir.
ev sahibimin söylediğine göre türk çayı ile kaçak çayı bekletince kaçak çay içindeki renklendiricen dolayı bulaşık suyuna dönüyormuş. bir deneyim editliycem.
legaldir.
pkkya para kazandırır.
muhteşem bir şey hele yanında kaçak gülasor sigarası varsa tadından yenmez. ailemde ve çevremde akşam çay içmeyenlerin uyuyamadığını bilirim.
hayatım boyunca içtiğim sayesinde türk çayının tadına bile bakamadığım, ve de evimizde küçüklüğümden beri içilen çay. öyle sanıldığı gibi tadı ağır falan değildir. açık doldurursunuz olur biter.

isminin kaçak çay olması sizi yanıltmasın, sadece ismi kaçak çay. ama tadı nefis. içmek lazım. tavsiyem alakoza markalı kaçak çay olabilir.
almayın, aldırtmayın parası pkk ya gidiyor. asdfhgjkl.