bugün

en basitinden vatan hainliğidir.

(bkz: kaçak elektriği en çok kullanan topluluk)
terbiyesizlik
bile bile, elektrik faturası ödeyen milyonlarca insanın hakkını yemektir.
şimdileri bilemem ama eskiden öğrencilerin çoğunluğunun yaptığı hırsızlık. *
başkalarının hakkını yemek. faturasını düzenli ödeyip, kaçak elektrik kullanmayana oluyor olan. eğitim den ziyade, verilen cezalar arttırılmalı.

(bkz: eğitimin şart olmadığı durumlar)
o senden çalıyor ise sende ondan çalacaksın mantığı güden insanların yaptığı iştir.
kürt milli sporu.
kul hakkı yemektir.
elektrik dağıtım işinin son günlerde özelleştirilmesiyle, azalacağı düşünülen alışkanlık.
Bana oy vermezseniz kaçak elektriklerinizi keserler,
//. //. //. //. binalarınızı-katlarınızı yıkarlar.

vb nice söylemlerin oluşmasını ve sonunda ''10 yıl daha ikdidarız'' sözünü ettiren olgu.
Kacak elektrik kullanıyorsa kesin kürttür.
doğuda yaygındır.

çok severler.

hep yaparlar.

sonra: devlat bizo bahmiyir.
dava açıp kaçak parasını geri alanların paralarını birde avukat paralarını bizden çıkardırlar zaten.. faturalarda yüksek gelmeye başladı. çatıya güneş paneli monte edip aküyle aydınlanacagım böyle olmaz. gelen elektrik faturasıyla, her ay ikinci el 2 tane akü alırım. olmuyor ayıp oluyor ama.
orospu evlatlarının işi.
atatürk barajından sağlandığı için hakkımız olan aktivite.

kardeşim sayemizde elektrik evinize kadar geliyor. peki atatürk barajı nerede kürdistan'ın göbeğinde. o zaman bedava kullanabiliriz bunu.
Bir k*rt geleneğidir. Babadan oğula geçer.
ibnelik alametidir.
Bence şirketler buna göz yumuyor. Yoksa kaçağı engellemek için bir sürü teknoloji var.

Niye mi göz yumuyorlar.
Şöyle ki;
Kaçak elektriğin bedelini masumlara kitliyorlar. Kayıp kaçak bedeli altında ödüyoruz. Daha sonra kaçak kulanana da tutanak tutup iteliyorlar.
Şirket satmadığı elektrikten yaklaşık 3 kat para kazanıyor.