bugün

kaçak elektrik kullananlar, nesebi gayri sahih (bkz: piç) oldukları apaçık ortadadır. bu orospu çocuklarının kullandığı korkunç miktarlardaki elektrik her dürüst vatandaşın götüne pay edilerek sokuluyor. faturanıza dikkatli bakın kaçak/kayıp bedeli adı altında giren kazığı görebilirsiniz.

edit: başlığın ilk hali : "kaçak elektrik kullananlar orospu çocuğudur" idi. moderasyon beğenmedi herhalde, değiştirmiş.
(bkz: buraya çöp döken eşşektir)*
vatana ihanetle yargılanması gereken adi, şerefsiz insanlardır.
fakir dahi olsa bu insanlar; yine de yorulamaz iyiye.
doğru değildir çünkü.
hak vardır ortada.
pek çok insanın hakkı hem de.
içimden söylediğim bi sürü güzel sözün yanında sormak isterim kendilerine; tek akıllı siz misiniz?
vatandaşın ensesine yapışmış kan emici vampirlerdir. namus kavramları yoktur.
haktır. hakkı ödeyemeyeceklerinin farkında olmayan malum kişilerdir.
hırsızın görevidir çalmak, rüşvetçinin görevidir rüşvet yemek, pezevengin görevidir karı satmak... burada asıl olan bunların takibi ve yaptırımıdır. burada görev devlete düşer.
kol gibi elektrik fiyatının en büyük sebebidirler. bunu görmezden gelen kişiler ya morondur ya da işbirlikçi haindir.
kısaca,
hırsızdırlar.
olayları budur.
kul hakkı yiyen haramzade orospu çocuklarıdır.
kaloriferli diye çıktıkları evde kışın ortasında 2 ay tadilat var diye kaloriferi yanmayan, bunun üzerine elektrikli soba kullanan öğrencilerdir.
(bkz: #13735812) diğer bölgelere oranla doğu andaolu bölgesinin insanının fazlasıyla kullandığı bir gerçektir.

edit: ben demiyorum istatistik diyor.
adi şerefsiz ibne o.ç. alçak namussuz ırz düşmanı hain.
en az suçlu olanlardır. o hakkı bize de verseler belki biz de kullanırdık.
ama ben de hakkımı helal etmem arkadaş önce bunlara etmem sonra da buna halen daha göz yuman devlete, devletin memuruna etmem. bana yansıttığı faturaya kaçak kullanım (kk) farkı koyduğu için. alayına sokayım!
faturada görünce kuruşu kuruşuna kinimi aldığım insan modeli.
(bkz: orospu çocuğu)
saygıyla sövülenlerdir. *
Korkaklığı ve ayıplanma korkusu sebebiyle kaçak elektrik kullanmayanlar da vardır. Kaçak elektrik kullanmayanların hepsinin doğru ve düzgün insanlar olduğunu düşünmüyorum. Yok birbirimizden farkımız biz osmanlı bankasıyız diye bir reklam vardı. Hepimiz kaçakçıyız. Kimimiz su, kimimiz mesai, kimimiz vergiden kaçırırız.
doğuda özel dağıtım şirketleri ihalelere katılmaz. kürtlerin yoğun olduğu yerlerde elektrik direkt olarak devlet tarafından dağıtılır. elektriği dağıtım şirketleri devletten alırlar. devlette elektrik maliyetini hesaplarken kürtlerin hunharca sömürdüğü elektriği maliyetine yansıtır. kaçak kullananlar elektriği nasılsa para ödemedikleri için ihtiyaçlarının dışında hayvanlar gibi tüketirler. hatta devlete, millete zarar olsun diye yazın bile 10 tane elektrikli soba yakanlar vardır. dolayısı ile kaba bir hesapla batıda oturan bir vatandaş 100 tl fatura ödüyorsa 80 tl'si kaçak kullanan orospu çocukları yüzünden girmektedir. aksini iddia edenin varsa aklını karışlarım.

eksileyenlere not: kaçak kullannıyorsanız siz de beddua ve küfürlerden nasiplenmektesinizdir. buraya eksi basacağına git adam gibi faturanı öde.
parasını bizim ödediğimiz elektriği kullananlar.
allah'ın belalarıdır. kesin. kambur lan bunlar. virüs amk. insanlık zararlıları...
(bkz: kürtler)
Kul hakkı yemektir, hemde öyle 1-2 kulun değil.
Asalaktırlar. Günahkardırlar. Kul hakkına girerler. Zihniyetlerine tükürülesi insanlardır. Uzak dursunlardır.
186 aranarak şikayet edilebilir.