bugün

orul orul hem de.
Kaçak elektrik=Kul hakkı aynı şeydir büyük günahı var.
Sanki sadece kaçak elektrik kullananlar yüzünden fatura şişiyor: geçmediği yol için para ödeyen, geçmediği köprü için para ödeyen, trt payı ve daha birçok bu gibi şeyden insanların para ödediği için şişiyor olmasın.

Hak, hukuk ve Adalet olmayınca daha çok şey siser.
Benim bu konuda bir farkındalık yaratmak gibi bir durumum var.

Sevgili arkadaşlar ne yazık ki kayıp kaçak bedelini genele yayıp tahsil etmek elektrik dağıtım şirketlerinin kolayına gelmekte. Aslında her trafoya sayac koyup, evlerdeki-işyerlerindeki tüketimi trafo sayacı ile kıyas ederek, hangi semtte kaçak kullanım olduğunu saptamaları ve nokta atışı yapmaları mümkün.

Tabi ne gerek var? Nasılsa kaybı genele yansıtıp parayı toplamak en kolayı. Zehir zıkkım olsun.
yani biraz sert olmuş ama pek ala güzel bir davranış değildir kaçak enerji kulllanımı.
görsel
Sevgili malum ırk kardeşlerimize hakaret edilen bir başlık.. Irkçılık bu ırkçılık.. Dünyayı politik doğruculuk kurtaracak.. Onlar ezildi tmm mı?? Mağdur onlar.. Zılım gördüler, dilleri yosaklandi, asimile ödildiler loo... Dersim'de soykırım yapıldı onlara ühühü... Ne olacak kardeşim kaçak elektrik kullanacaklarsa, elektrik sektörü çökecekse.. Sevgili kürdo gordaşlarımıza feda olsun.. Her şeyimiz.. Zaten ediyoruz amk...
imzamı atıyorum. Ben her ay 700 700 ödüyorum. Benim suçum ne?
Hak yeniyor ve çok günah işleniyor daha söze gerek yok.
Hafjxsfjxg kaçak elektirik bedeli ödeyende maldır.
Güzel bir sözdür.
Altına imzamı atarım.
(bkz: amin)
son derece sığ bir bakıştır. asıl adaletsizliklerin kaynağı özel mülkiyet ve onun miras yoluyla sonraki nesile aktarılmasıdır.

milli gelirden en az payı alan bir bölgenin böyle bir eleştiriye maruz kalması amacın ne olduğunu göstermektedir bize.
sırf kürtlere nasıl küfredebilirim diye zorlamanın alemi yoktur. batıda türkler de gayet güzel kaçak elektrik kullanmaktadırlar. Bir fabrikanın harcadığı kaçak elektrik koca bir mardin ilinin harcadığı elektrikten fazladır..
benzine şakır şakır zamlar yapılırken sesi çıkmayanların kürtleri aşağılamak için fırsat aramaları tiksindirmektedir.
tespit gibi tespittir. var mı itiraz eden ?
Hemde katıksız.
Doğru argüman.
Peki kaçak kullandırıp da hesabı Türklere kitleyen nedir?
Bu su mu aq dereden su mu çalıyonuz ceryan lan bu aq Mezopotamya eşekleri.
Doğru argüman.