bugün

öyle sayfalarca zırvalamaya gerek yok..
bukowski den hep kazandım, genç kazanovalara kıps ederim.
Harbi harbi Kavanoz olma rehberi diye okudum abi ya.

hatta, ulan bu adam niye bu kadar karalamış ki böyle saçma bir şey için diye düşünerek bu doğrultuda 'berbat bir Troll girişimi kardeş sıfır mizah' nevinde bir entry girecekken board'un hemen üstünde italik yazılı başlık adını fark edip kavanoz değil de yazanın kazanova olduğunu idrak edince mastürbasyonun beyindeki odaklanma ve bellek kompleksini zarara uğrattığını kabullenmeye başladım.

Mongola döndüm sayenizde nazlı orospu türk kızları. Götünüze kına yakarsınız artık.
Rüyadan uyanın.
Adam resmen elinden kadın gibi bahsetmiş ya la... Gerçekten sanatında uzmanlaşmış...
Kasmayın kendinizi.
hedef kitlenizi iyi bilin. dışında kalan hatunlara fazla yaklaşmayın, asap bozmayın. kavram tarihe karışana kadar biraz keyfini çıkarın. unutmayın dünya ölümlü.

(bkz: hoşçakal kazanova)

(bkz: bir kazanovanın hüzünlü defteri)
Kesinlikle kasıntı tipler olmayın
-ımmm şey
-aaaaa ben
abi uzaktan çifleşmek için deliren şempanze gibisiniz.
Ruhunda adamlık bulunanlar, o kazanova dedikleri, kancıkların maskarası olma yolunda yaya kalırlar.
*aşkı bencilce yaşamak
*"işine gelirse " felsefesini herkese benimsetmek
* istediğinle gönül eğlendireceğini istediğinle sevişeceğini bilmek
*özgüven sahibi olmak
* takıntılı olmamak
* umursamazlık
*karşı taraf/taraflara göre değil kendine göre hiç değil keyfine göre hareket etmek.
kazanova olmayın, kendiniz olun.
sizi derhal hemcinslerime tevdi ediyorum. şu eşcinsel meselesine girmeseydik iyiydi. bu arada kastan kaba etleriyle yer arasındaki mesafe yakınlaşmış mantar gibi fransız dükü görülmedi sük bey. normal bir erkek olma rehberini bir küme olarak kabul edersek alt kümesidir. (bkz: matematik) (bkz: istatistik)

(bkz: normal bir beyefendinin içini boş bir şekilde doldurmak)

edit: mantar gibi
Türkiye'de işlemez kardeş. Valla çevre mahalle kafanda kazan patlatırlar benden söylemesi. Sonra abi ben kazanova filmini izledim böyle olmuyodu yav dersiniz.