bugün

borca binmiş, geçmiş zaman eki kullanarak bahsettiğimiz, kılmadığımız için dövündüğümüz, namazlarımızı bizim yerimize hesaplayan ancak bizim yerimize ödemeyen bir sitedir.ekşi sozluk'e düşmesinden dolayı pek fazla dayanamayıp, "yeter lan!..pis günahkarlar, bıktım günahlarınızı hesaplamaktan!" deyip pes etmiş ve aşağıdaki hatayı vermiş sitedir.

--spoiler--
kazanamazi.org engine sicti!

"...timeout expired..." -- hz. marcel proust
bu olusan gunahın tum hakları allah'a aittir.izinsiz aynı gunah olusturulamaz aynı $ekilde sicilamaz.(c).(c)
görsel
--spoiler--

http://www.kazanamazi.org
4000'in üzerinde günü görünce bir daha girmemeye karar verdiğim site.
ilk bakışta japonca bir isme sahipmiş gibi görünen site.
Namaz ile sorumlu olduğunuz tarihi biliyormusunuz? diye bir soru soran sitedir.

seçeneklerde ise;
- evet biliyorum
- hayır otomatik hesaplansın şıkları var.

bilmiyorsanız site sizin yerinize namaz ile sorumlu olduğunuz, yani ergenlik çağına girdiğiniz, "başka bi deyişle.. neyse.." günü hesaplıyor. (bkz: korkuyorum sözlük)
google reklamlarına bel bağlayarak, dünya malına ne kadar önem verdiğini gösteren sitedir.
1 ytl'ye kur'an meali satmakta olup, yeni kampanya ile premium üyelere namaz sayılarında %20 indirim yapacak sitedir.

peşin not: siteyle ilgili yazmış olduğum premium hesabı henüz bulunmamaktadır. ayrıca eksileyecek olursa o da bilsindir ki kimin ne kadar kaza namazı olduğunu, ya da olmadığını allah'tan başka kimse bilemez. bilen varsa da söylemesin kimse inanmaz zaten.
edit: bir kişi vermiş bile eksiyi, yazık.
Faturamın yüksek geldiğini gösteren sitedir.evet.
güncel Önemli Başlıklar