1. 1.
  kötü adam rollerinin vazgeçilmez oyuncusuydu. bıyıkları yeter. allah rahmet eylesin.

  edit : tatar ramazan sürgünde adlı filmde akseli ali karakterini canlandıran kişidir.
  2 ... uieat
 2. 2.
  komedi seks filmlerinin değişilmez oyuncularındandı.
  2 ... cilgin ahtapot
 3. 3.
  rol icabı da olsa türkiyenin en güzel kadınlarıyla döve döve sevişmiş üstüne bi de para almış sevimsiz insan.hiç sevmem.filmlerinde sevişirken de,adam döverken de sadistçe bir zevk aldığını düşünmüşümdür.
  2 -1 ... ancuez
 4. 4.
  trt 1 de yıllar önce bir filmde dünya güzeli bir figüran kıza en az 10 dakika tecavüz etmişti.
  ruh sağlığımı bozmuştur o görüntüler.o kadar güzel bir kız nasıl da ünlü olamadı da yok olup gitti hep hayret ederim.
  2 ... ancuez
 5. 5.
  kilotunu çıkarmadan karı düzebilen efsane.
  2 ... latisimus dorsius
 6. 6.
  cok basarili buldugum rahmetli oyuncu. karizmatik bir abimizdi.
  1 ... totiman
 7. 7.
  aklımda hep akseli ali rolü ile kalmıştır.

  (bkz: abdurrahman çavuş)
  1 ... yalniz erkek veteriner hekim
 8. 8.
  rahmetlinin doğduğu beldede ara bir sokağa adını vermişler ama sokakta kız kuran kursu var. geçerken gülümsettiriyor. aslında ironi değil tam bir uygunluk söz konusu zira kazım abinin göbek üstü mavi mayolu sevişme tekniği sayesinde çok dişi vatandaş aseksüel olmuştur.
  3 ... zanli temiz
 9. 9.
  türk porno sektörü neden gelişmedi diye sorulunca akla gelen iki isimden biridir.
  2 ... kartalbey
 10. 10.
  --spoiler--
  erotik filmler başladı. biz o zaman böyle filmlerde oynamayız diye direttik, oynamadık bir müddet. bir iki sene geçti bizi arayan soran yok. istanbul'da yaşamakta kolay değil. bir arkadaşıma rastladım. mine mutlu 'yla film çekeceğini beni de oynatmak istediğini söyledi. ben de oynarım dedim. 'ama soyunacaksın, sevişeceksin' dedi. 'sen benim arkadaşımsın ne demek soyunacaksın' diye tepki gösterdim. paraya da ihtiyacım vardı, ama kabul etmedim. eve geldim. bakkala gideceğim, yazdıra yazdıra bakkalın suratı da iki karış. neyse gittim rakı ve sigara aldım. başka müşteriler de var tam çıkarken onlara 'sanki tekel bize veresiye veriyo, bir de artist olacak ' dedi. dünya başıma yıkılmıştı. dönüp şişeyi geri vermek ya da suratına çarpmak var ama şişeyi başka bir bakkaldan alma olanağım yok. derken eve geldim açtım rakıyı ve içtim. sonra telefon açıp arkadaşıma 'kabul ediyorum' dedim. böylece ''tatlı tatlı'' filmiyle başladım erotik filmlerde oynamaya. bu filmlerden büyük paralar kazandılar, bizler para kazanamadık. ben o filmden 7500 lira almıştım, film bitti, para bitti. bu arada oynadığım duyulunca seri halde film teklifleri aldım ve oynadım. orda akıllı davranmadım. o filmleri kendime çekseydim, bugün zengin de olurdum. hatta bugün prodüktörüm diye dolaşan, zengin de olan, o zamanlar sette çalışan arkadaşlar geldiler benden rica ettiler 'abi, bir film de bana çek' diye. onlara da çektim. aradan zaman geçti, seks furyası da bitti.
  --spoiler--
  2 ... bachelorette