1. 1.
  atv de pazartesi geceleri yayınlanan santra programında, televizyonlarda meshur sapkalarıyla tanıdıgımız gereksiz beşiktaş yorumcusu... digeri icin (bkz: adnan aybaba) oyle ki, ahmet çakar ın kazım kanat a, postmodern(!) yorumlarından dolayı bir sempati(!) besledigi, son 3 programda iyice meydana cıkmıstır. 20 subat 2006 fenerbahce besiktas macında, macın ilk yarısında ceza sahası yayı uzerinde tuncay ın tumer e yaptıgı hareketi "penaltı!!!" diye yorumlamıs, "ben hareketin bittigi yere bakarım, bakın ceza sahası icinde bitiyor mudahale" diyerek, tum izleyicileri yerlere yatırmıstır.
  2 -1 ... sazan
 2. 2.
  (bkz: fotr şapka)
  1 ... kurabiyecanavari
 3. 3.
  kazım ın kanatlı versiyonudur.tam koruma sağlar...
  5 -4 ... karga
 4. 4.
  26 subat 2006 fenerbahce besiktas maci'nda gökhan güleç'in rüştü reçber tarafından düşürülmesine penaltı değil diyerek, sarhoş halde yayına çıktığı konusunda şüphe uyandıran şahsiyet...
  2 -2 ... ferrole
 5. 5.
  her cümlesinin sonunda dikkat! ibresini kullanır.Eğer karşı taraf haklıysa -birakh allah aşkına bunca yıllık gazeteciyiz..deyip lafı kapatmaya çalışır.beşiktaşlı olması bir şeyi etkilemez çünkü bu adam objektif değil.
  3 ... berbay
 6. 6.
  kanseri yenebilmiş bir bünyeye sahip azim dolu kişi...
  2 -1 ... ferrole
 7. 7.
  david beckham ın ismini bekam diye okuyan kel bir amca.
  3 ... ranger65
 8. 8.
  sabah gazetesinde yaptığı iddaa tahminleriyle herkesi güldüren(9 maçın 8i yatmıştır), nedensiz hakan şükür düşmanlığıyla tanınan yorumcu.
  4 -1 ... robert langdon
 9. 9.
  ahmet cakar'in ayar manyagi yaptigi* be$ikta$'i ayni program icerisinde yerden yere vurup-sonra goklere cikarabilen ko$e yazari, spor yorumcusu.
  3 ... master
 10. 10.
  Kanal D de ki programın da "fenerbahçeye değil daum dünyanın en iyi teknik direktörünü getirseler fener şampiyon olamaz" dedikten sonra Fenerbahçe'nin 2 sezon üst üste şampiyon olması sonrası Kanal D den kovulan bahtsız yorumcu abimiz
  3 ... tttddd