1. 1.
    Tarihte hep farklı anlatılmıştır imparator Vlad'in hikayesi bakalım sizin bildiğiniz hikaye nasıl.
    ... sperm man
  2. 2.
    Osmanlı sarayında büyüdüğü için galiba küçükken tacize uğramış. Olur mu olur amk.
    5 -2 ... ahlaksiz adam
  3. 3.
    şehzade mehmetin edirne sarayından arkadaşı hep dövermiş fatih bunu küçükken.
    ... bendoktordegilimhekimim
  4. 4.
    Kardeşi radu gibi iç oğlanı olarak kullanıldığı için

Buradan Osmanlı padişahlarının ne kadar müslüman olduklarını anlayabiliriz.
    6 -3 ... yarim dolar
  5. 5.
    Kara fuat'ın bastırdığı isyanlardan dolayı.

kazıklı voyvoda türklere neden kin beslerdi
    2 ... sonuncuzamanlordu
  6. 6.
    kaba etine kazık batırdığımız içindir. lakabı da oradan geliyor.

11-12 yaşlarında iken kardeşi ile beraber osmanlıya esir olarak veriliyor. fatih sultan mehmet ve bu bugünkü kelime karşılığı ile kanki oluyorlar. fatih bunu çok seviyor valilik veriyor. bu kamilde düzenli olarak vergi veriyor hatta osmanlı adına savaşlara katılıyor kazanıyor. o ara osmanlıda iç isyanlar çıkıyor padişah yüzünü o tarafa dönünce bu da yıllardır içinde biriktirdiği ezikliği kusuyor. yakaladığı/esir ettiği türkleri kazığa geçirtiyor.

bir tane film vardı dracula isminde. orada mevzunun büyük kısmı doğru olarak anlatılır. sadece işte tepeş ( vlad ) vampire dönüşüp tek başına osmanlı ordusunu yok edip bizim ecdadımız olan fatih sultan mehmedi ısırıyor falan oralarda büyük sıçmışlar.
    6 -4 ... mel mel bakan gibson
  7. 7.
    Çok söylenti var. en çok bilineni bir paşa tarafından tacize ya da tecavüze uğradığıdır. Doğrudur ya da yalandır demek mümkün değil elbette.

Benim şahsi fikrim; çocukluğunda babası tarafından osmanlı'ya rehin verilmenin yarattığı derin boşluktan kaynaklı akli sorunları oluştu ve kafasında bir dünya kurdu. Bu dünyada da osmanlı'yı kendisine düşman yaptı.
    8 -1 ... sakata gintoki
  8. 8.
    dürtmüşler hafiften diyollağ.
    2 ... masklavi
  9. 9.
    bizim bildiğimiz bir şey..

mine g. kırıkkanat'ın bu konuda bir yazısı var.

kısaca yazalım bu kinin tam nedeni ıı. mehmet'in(fatih sultan mehmet) babası ıı. murat'ın vlad tepeş'i iç oğlanı olarak kullanmasıdır tabi vlad'ın kardeşini de .

maalesef türklerde olmayan saysız gelenek ve anane osmanlı sarayına yerleşmişti götçülük çocuğa cinsel eğilim sarayın mutat olaylarındandı .

bu bir uçkuruna hakim olmama olayıdır bunu anadolu'da konya selçuklu'nun son dönemleri hariç anadolu'da kurulmuş hiç bir türk beyliğinde göremezsiniz hatta kız çocuğuna bile (13 yaş altı ) bir yönelim yoktur türk adetlerinde bu 13 yaş sınırı da çocukların nişanı söz kesmesi ile sınırlıdır 14-15 'e gelince evlendirilir.
    türk beyliklerinde yaşı orta yaş olan hiç bir türk beyi küçük yaşta kızla evlenmemiştir ...

fatih bu yüzden hareme bile fazla gitmez bunun ezikliğini yaşardı seksi sevmezdi ıı.mehmet ,travma olayı . oyun oynadığı arkadaşını baban sikiyor ne acı ,insanın psikolojik yapısı falan düzgün kalmaz.

vlad macarlardan sonra tarihte en çok türk-türki türk müslüman dönme müslüman öldüren kişidir . ayırma yaptım macarla asya -avrupa'da ki, her türke müslüman yada pagan düşmandı ellerine geçirdikleri her asyalıyı olmadık görülmedik işkence ile öldürülerdi.8 macarlar-magyarlar türk diyenlere kapak olsun)

ıı. murat'ın bu olayı ve fatih'in konstantinapolis^'i zorla alması türk tarihinin en kara günleridir aslında hristiyan dünyanın düşmanlığının pekişmesi.
    avrupa ve hristiyan dünya bugün bile attila ve cengiz'i saygı ile anar ama osmanlı'yi lanetler bana göre haklıdırlar da bir anlamda.

osmanlı bu olaylardan sonra yönünü anadolu türklerine çevirdi fatih ile başlayan türk-türki katliamları anadolu'da yüzyıllarca sürdü.

olayın aslı budur cehalet şimdi çıkar itiraz eder ,hassttirin ulan .

*** şunu belirtelim 1300leri, baz alıyorum (önceside olabilir) homospienlerin ortalam ömrü 38-40'dır. yani 13 yaş evlenme sınırı normaldir .
    2 -2 ... baris hemen simdi
  10. 10.
    osmanlı denen oluşum balkanlarda fethettiği yerlerde insanların çoçuklarını kaçırır devşirme yapardı. özellikle çocuklara karşı iğrenç bir afiniteleri vardı. mimar sinan ve sokollu mehmet paşa diye bilinen ünlü kişiler aslında hep balkanlardan çalınmış, annelerinin kucağından zorla alınmış kimselerdir.

o voyvodanın yerinde olsaydım osmanlı piçlerini kazığa geçirmeden önce tüm kemiklerini kırıp hamur kıvamına getirirdim. evet. bence az bile yapmış.
    1 -5 ... freud