bugün

görünmesi beklenendir.
yazarların .ötünü kaldırmaktan başka bir işe yaramayacak fasilitedir.
yazarların tirajlarına katkıda bulunur. fakat db'ye ve sözlüğün hızına ters oranda faydası olur. severiz kendilerini...
candır, canandır.
kerameti kendinden menkul uludağ kıraathanesi .
artık arkadaşlarına rahatça hava atabilecek okurdur

- ben uludağ sözlükte kayıtlı okurum naber?
- aaa şifreni versene giriyim bi
- nah veririm embesil seni, gidip abuk subuk şeyler okursun sen
- ya valla sadece fıkra falan okurum söz
- okuman varmı ki senin dingo
- aman bee amma g.tün kalkmış senin
- peh
vaybe bizi okumak yetmiyor bir de kayıt olup resmi bir sozluk okuyucusu oluyorlar, gözlerim yaşardı, canlarım benim. gönlümün bam telini cayırdattınız gece gece.

-iyi gunler ben uludağ sozluğe kayıt olcaktım okuyucu olarak
-beyfendi paralı yaptık biz onu biginiz vardır heralde
-aa olemi olsun napalım olucak artık
-o zaman şu formu doldurun bi fotoğrafla beraber masaya bırakın moderatorler değerlendircek başvuruyu, iyi okursunuz dimi problem yok yani
-iyi valla bir ara ekşide bile okudum yani kayıtlı olarak, onlar aidatı çoğalttı biraz ondan tadım kaçtı, uludağa geldim bende
-valla gorduğunuz gibi iyi bizde fiyatlar, gunde 3500 entry garantimiz var bide, hatta beğenmezseniz gunde bir yazara bir mesaj bile atabiliyorsunuz
-iyiymiş
-formu doldurunca rozet de vericez biz size takarsınız artık
-olur
-tamam o zaman, ahmet abiii arkadaşa bir çay getir doldururken formu
korsan okuyorlar efendim! engelleyemiyoruz! dediğinizi duyar gibi oluyorum sayın moderasyon. aslında engellersiniz de siz de korsancınız. ''korsana evet, gel bize demet'' diyen insanlardansınız... sizi seviyoruz moderasyon diyerekten bu entry bitse çok yalakalık olur. yarın sınavım var zaten , beni uğraştırmayın. hemen bi fasilite ekliyorsunuz şimdi! herkesi kayıt altına alıyorsunuz! bundan sonra mp3 indirmek de yok! gidip paşa paşa 15 ytl civarı bir para verecek orijinal album alacaksınız. okurunuz da müziğiniz de herbir şeyiniz de orijinal olacak! kafamı bozmayın lem... şimdi dağılın burdan... *
(bkz: kayıtsız uludag sozluk okuru)
(bkz: moderatorler bu olaya sicak bakmiyor)
yazar alımları kapatıldığına göre artık, hayata geçirilmesinde fayda olan uygulamadır.