bugün

aynı zamanda ben üniversiteliyim diye meydanlarda boy gösteren; karı kız peşinden koşan, kız arkadaşıyla yaşadığı ilişkiyi övünerek diğer arkadaşlarına anlatan, 2 verip 5 alma felsefesini beynine sokmuş, kafasına sürdüğü 5 kilo jöleyle ben bakımsız değilim izlenimi vermeye çalışan; aynı zamanda entellektüel tavırlar içerisinde bulunmaya çalışan gençlik. yazıktır günahtır.
manga'nın bir şarkısında geçen "ne o öyle saçlar başlar, bi kulaklarını çekmek lazım" sözleriyle oldukça fazla karşılaşan gençler.
etrafta bir emo gördüğümde aklımda beliren kelimeler topluluğudur.
TERÖRE KURBAN VERDiĞiMiZ 7.000 i asker binlercesi sivil gencecik fidanların kayıp rüyaları, aşkları ve özlemlerini ifade eder bana. önünü alamazsak, sıradaki binlercesini düşünür ve kendi çocuğumunda bu kayıp gençler arasında yerini almasından korkarım. evlenmeden önce 2 yaşındaki çocuğunun geleceğini düşünüp, hüzünlenen babaları anlamazdım hiç. baba oldum artık anlıyorum.
gençlikte kayıp çok (!) otuzunda bulur kişi gençliğini. *
"kanınız mı kaynıyor aslanım" diyerek ünleyip hakir gördüğümüz kayıp gençlik; aynı zamanda altında son model bmw'lerle kimlik arayan kayıp gençlik...