bugün

Biizler gibi kabile şeklinde yaşayan milletler için, evliliğe 10-0 önde başlamak demektir.
Nasip et ya rabbi diye dua edilesi durum. Kendi kızı gibi görür inşaallah.
şükür ki kayınvalidem iyi fakat fazla üstüme düşkün. ben çabuk sıkıldığım için ilgiden arayı biraz mesafeli tutmaya çalışıyorum. sonuçta kaynana-gelin olayı var.
kaynana denen oluşum da kadın gelinde kadın ve gelinler kesinlikle kaynana düşmanı. tamam kötüyse kötü iyiyede bir kulp buluyorlar. melek gibi olup gelini tutan kaynanalarda gördüm ama yine gelinler sevmiyor. ben bunu kadın doğası olan kıskançlığa bağlıyorum. aynı şey kızın kız arkadaşında da aynı. mesela kızın arkadaşı güzel pahalı bir çanta alsın yalandan ay çok yakışmış felan içinden yelloz felan filan çok kez şahit olduğum durumlar oldu sevgilisini elinden alanlar felan.
o bana bir adım gelsin ben ona koşarim
ama eşşşek kadar olmuş oğlunu, tıpki 5 yasinda gibi davranirsa ve halâ daha oğlunu evlendirmemis gibi her an darlıyorsa

alsın tepe tepe boşatsin. ne o oyle ana kuzusuyla mi ugrasicaz bu yaştan sonra. eved
kaynana denen oluşum da kadın gelinde kadın ve gelinler kesinlikle kaynana düşmanı. tamam kötüyse kötü iyiyede bir kulp buluyorlar. melek gibi olup gelini tutan kaynanalarda gördüm ama yine gelinler sevmiyor. ben bunu kadın doğası olan kıskançlığa bağlıyorum. aynı şey kızın kız arkadaşında da aynı. mesela kızın arkadaşı güzel pahalı bir çanta alsın yalandan ay çok yakışmış felan içinden yelloz felan filan çok kez şahit olduğum durumlar oldu sevgilisini elinden alanlar felan.
üveydir o, öz olsa duramazdın.
Darısı herkesin başına.