1. 1.
    https://m.facebook.com/st...58&id=638446239659661

iğrenç adamdır. Hangi kesimden olduguda nedense beni şaşırtmamıştır.
    9 -16 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 2.
    * kayseride köpeğe tecavüz eden imam
    5 -2 ... eddie gluskin
  3. 3.
    .rospu çocuğunun tekidir.
    3 -1 ... ibik bin zibik as
  4. 4.
    ben hep diyorum; kimsenin yaşına, sakalına, dinine vs hiçbir şeye hürmet göstermeyin. bu sapıklar her yerde. memlekette internetin yaygınlaşması ile iyice gün yüzüne çıktılar. kimseyi gereksiz yüceltmeyin. imammış bir de. etrafındaki insanların bu adama nasıl hürmet ettiklerini bi düşünsenize... rezalet aminakoyim. artık etrafımda kimseye saygı, hürmet vs hiçbir şeyi abartmam. tamamen fikirlerim değişmiş durumda bu orospu çocukları yüzünden.
    18 -1 ... t i b b
  5. 5.
    (#39061339) yalan mi hep dindar geçinen hacı hoca tiplerden çıkmıyor mu bu rezil şeyler? Bakın benim lafim asla islama ve bu dine inananlara degil. müslüman maskesi altında her türlü pisliği yapip birde utanmadan millete ahlak dersi veren denyolardan bahsediyorum.
    9 -2 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  6. 6.
    mesleği şaşırtmamıştır ne demek mesela. biraz açar mısın. imamlar genel olarak tecavüzcü öyle mi.
    bu haksızlıktır. ben bunu hiç bir meslek grubuna yapamam. şöyle söyleyim, psikolojik sorunların var buna da eminim. ama sadece sen diyorum bak. genelleme yapmıyorum senin gibi.
    abi nasıl bir toplum olduk biz ya. ahlaksızlık diz boyu, haber gerçekse ordan da belli bu zaten. ayrıştırma, nefret, genelleme, ve geri zekalılık da hayli yaygın. bu da bazı entrylerden görülmekte.

edit: haliyle düzeltme gelmiş. mesleği şaşırtmamıştır kaldırılmış. o da ne, hangi kesimden olduğu şaşırtmamışmış. yav bak samimi söylüyorum abi. anlamak istiyorum sizi. kişisel falan da algılanmasın ama geri zekalı mısınız amk.
    4 -6 ... melikbaybars
  7. 7.
    şaşırtmayan hadise. hacıdan, hocadan korkacaksın.
    3 -2 ... agnosticus
  8. 8.
    Evet mesleği şaşırtmadı duyduğumuz tecavüz haberlerinin bir çoğu hacı, imam, kuran kursu hocası falan olunca, ilahiyatcılar her gün sapık sapık açıklamalar yapınca insan şaşırmıyor. 9 yasında kızla evlenilebilir diyenler, baba kızına şehvet duyabilir diyenler, yorganın tahrik unsuru olduğunu söyleyenler sonuçta hep aynı kesim 46 erkek çocuğunun ırzına geçenlerde yine aynı kesim. mesleği şaşırmamıştır derken bütün imamları veya dindar kesimi değil dindar maskesi altında her boku yiyen sözde ahlak bekçilerini hedef alıyoruz. Anlatabildim mi?
    6 -2 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  9. 9.
    ulan yeter be hepinizin soyu kurusun.insan mısınız lan siz?
    Çok şey denir de artık midem kaldırmıyor her gün her gün bu tarz haberlerden gına geldi Yavşak herifler yüzünden.
    2 ... illusionist man
  10. 10.
    çocuğa tecavüz ediliyor arkasından din eğitimcileri çıkıyor, hayvana tecavüz edilir arkasından imam çıkar.

şu dinciler kadar sapkın kimse yok, pedofili ve zoofili tarihi dinciler ile dolu.
    6 -1 ... tapmadiyentanri