bugün

Evet efendim, gitgide demokratik bir ülke oluyoruz, Necdet Özel in genel kurmay başkanı olmasından sonra Herhangi bir ilçedeki orman işletme şefliğinden daha fazla güvenilirliği kalmayan tsk nın Kayserideki 1. komando tugayında video da izleyeceğiniz görüntülerde de net duyacağınız şekilde "gerilla marşı da söyleyelim" diyen askerlerin cesaretle artık herşieyi yaptıpını gösterir, yapamadığı tek şey türk bayrağı indirilirken herhangi bir refleks gösterememeleri.

http://www.odatv.com/vid_video.php?id=8D280
necdet özel'in genel kurmay başkanlığı yaptığı ordudan ne bekliyordunuz amk...

o ordu tayyip iktidardan düşmesin diye bebek coplayıp, 70 yaşında kadınları gazla öldürmeye kalktı geçen sene bu vakitler...
yandaşların eseridir...

gurur duyup duymadıklarını yazsalar diyorum ama bu tür başlıkları görünce fare gibi kaçışıyorlar...
askerler açıkça "hadi gerilla marşını söyleyelim" dedikleri halde yandaş takımının "her hangi bir türkü" diye kıvırmaya çalıştığı marştır.
hiç farketmez, askeri disiplinin ne hale geldiğinin kanıtıdır. Sıkıysa bir uzman çavuş, astsubay subay bunlara soruşturma açsın. Çözüm süreci sekteye uğrar diye kendini hasdal cezaevinde bulacaktır.
kürt olmasından ziyade, "hadi gerilla marşı söyleyelim" diyorsa o gerilladan kasıt nedir akkıllar daha iyi bilecektir.Kürtlerle bir problem olduğundan açılan bir başlık değildir.
her halde bunu duyan siyasetçilerimiz şöyle düşünüyordur;

abdullah gül: normalleşme sürecinin emareleri...

recep tayyip erdoğan: artık benim kardeşlerim kendilerini çekinmeden ifade ediyor...

bülent arınç: ühüüüü hüüü fışt fış snıf snıf ühüüüü ühühhh, çok duygulandım...

selahattin demirtaş: faşist devlet unsurları gerilla marşının söylenmesine izin vermemiştir...

kemal kılıçdaroğlu: kesinlikle kabul edilemez bir şey umarız gereken yapılır... *

sıradan vatandaş: orospu çocukları...
dingonun ahırı bu aq! ordu! disiplin demek ben gidim adana ciftetellisiyle egitim yapim!
namussuz yandaşların "ne varmış? her doğu anadolu türküsü terörist marşı mıdır?" diye kıvırmaya çalıştığı marşlardır. işte sözleri burada:

http://www.odatv.com/n.ph...arin-anlami-ne-1806141200

bir tanesinin sözlerini özellikle aşağıda veriyorum. dağlıca baskınında 12 askerimizi şehit ettiklerine sevindikleri için, baskından bir hafta sonra bestelemişler. iyi okuyun:

"Oramar (Dağlıca) yüksektir, yayla, vadi ve köydür.

Gerilla toplanmış halaya tutuşmuş.

Arkadaşlar başkaldırdı

Zinar halayın başında.

Savaş ve cenk şenliktir...

Gerillanın elindeki kılıçtır

Düşmanın fermanıdır

Gerilla güzel intikam aldı

Üç gün üç gece direndiler.

Çemberi kapatıp bırakmadılar.

Turanlıların pergelini

Perişan ettiler

Kürdistan'da başkaldırdı.

Rom'un(Türklerin) tahtını salladılar.

Dünya ya seslerini duyurdular

Gerilla güzel intikam aldı."

ey yandaşlar, ey necdet özel, ey rte yatacak yeriniz yok!...

her zaman diyorum: yandaş zihniyeti hain, işbirlikçi, vatan satıcısı, yobaz, teslimiyetçi hürriyet ve itilaf fırkası zihniyetidir. kimse aldanmasın, herkes iyi tanısın bunları!..
normal bir olaydır. türk ordusu gerilla'lıktan gelmedir bebeyimler abartmayın laikliğin elden gittiği falan yok elimde sıkıca tutuyorum.
marşın adı (bkz: zap zap zape)
yayını ve yapımında emeği geçen herkesin geçmişlerini sikeyim marşıdır. bir değil iki değil tam yedi cedlerini sikeyim hemde.
adamın biri gelip kendi yatak odanda karını becerse dellenir kan dökersin ki normal, namus değil mi? çok önemli.

bu elemanlar gelmiş kayseri komando tugayı gibi tsk nın namusu sayılabilecek birliklerden birinde gayet rahat terörist marşları söyleyip resmen senin namusunla dalga geçiyorlar ve sen diyorsun ki; ne var canım her doğu bölgesine ait şarkı terörist marşı mı? hem ne yapalım, çözüm sürecine zarar gelmesin yeter ki!

o halde çok net (bkz: gavat)sın farkında mısın?
yandaşların yorum yapmak istemedikleri rezalettir. hayrola yandaşlar? eseriniz hoşunuza gitmedi mi? yoksa gerçek yüzünüz ortaya çıkmasın diye mi iki kelam etmiyorsunuz?
yurtsever arkadaşlar kendilerini boşuna yoruyor. "tirki" dedikleri hayvan ulumasının sözlerini değil bestecisini bulup getirseler, adam "evet bu terörst itin köpeğin övüldüğü bir marştır" dese burdaki akpkk militanları bi kulp takarlar.

aramızda yeniler var anlatalım.

bu akpkklı yavşakların üçer beşer nicki vardır.

ne zaman pkk evlatlarımıza kıysa, bir hainlik yapsa o uykudaki nicklerden kürtçülük yapmaya başlarlar. pkk'yı överler, savunurlar.

ak badilerin tamamına yakını "hewal erdoğancı" kürttür olmayanı da ümmetçilik ayağına onların ardına takılmış çerkes ve laz asıllı türk ve türklük düşmanı hainlerdir.

yırtmayın kendinizi boşuna anlayacağınız.

çok üzülmeyin de sadece ağalarından değil böyle kıyıda köşede hainlik yapan eniklerinden de hesap sorulacak...
kürt islam sentezci devletimize yakışmıştır.

daha bunlar iyi günlerimiz. "kürtler türkiye'nin sahibi olacak" diyen kürtler tanıyorum ben.
Böylelerini asacaksın. Ama onlardan önce bunlara izin verenlerden başlayacaksın. Vatan hainleri.
ülkenin tayyip ve vasıfsız asker olan necdet özel tarafından bölünmesini görmek icin bir marş duymaya gerek yok. Biri basiretsiz diğeri vatan haini. Atatürk'e o kadar kin güdüyor ki onun kurdugu her seyi yıkmaya calısıyor. Türkiye de dahil. mezarı asla olmayacak adını torunları bile hatırlamayacak olan zat bugun el nusrayı da terörist örgüt listesinden cıkardı.
kimisinin "bazıları ancak söyledikleri marşlar kadar bölücü fikriyatın içindeler" diye temize çıkarmaya çalıştıkları hainlerin söylediği marşlardır.

yahu dağlıca'da kaybettiğimiz şehitlerimiz için "fena benzettik, çok iyi yaptık" diyen hainin nesine, neden empati yapalım? neymiş? aslında bölücülük taraftarı olmayabilirlermiş! bölücü olmak için daha ne yapmak gerekiyor?
dur bakalım daha neler göreceğiz dedirten iddia. iddia dediysem; görüntülü, videolu iddia.

zaten memlekette sinirler gergin. en baştan beri söylüyoruz, kürt açılımı içinde doğru teşhisler barındırsın veya barındırmasın, halkın desteği alınmadan ve hatta halk yeterince bilgilendirilmeden oldu bittiye getirildi. süreç bozulmasın diye pek çok şeye göz yumuldu. halbuki bizim "göz yummak" diye adlandırdığımız bu sorumsuzlukların kaçta kaçı yapılan pazarlıklar sonrası pkkya ve onun yandaşlarına verilmiş imtiyazlardır, bunu hiç bilmiyoruz. belki özerklik vaat edildi çoktan, öcalana özgürlük vaat edildi? belki pkklıların devlet eliyle yetiştirilmesi, ileride kurulması planlanan özerk veya bağımsız devlete hizmet edebilmesi için bunların eğitilmesi önerildi? onu da bilmiyoruz. tek bildiğimiz şey, bu konu hakkında yapılan pazarlıkların bizden saklandığı. ve başka bir şey de, artık ülkenin en temel kurumlarının bile zıvanadan çıktığı.
tarih boyunca bize yüklenen bir misyon var ya hani "aziz bir milletiz biz"
Yani halt etmiş bunu diyenler, O anlatılan anlı şanlı muharebelerdekilerin torunları olamayız, ya da onlar bizim dedelerimiz olamaz. Düşününsene düşman Antepi Maraşı işgal ediyor diye kazma kürek düşmana saldıranlar; Düşman çanakkale boğazını geçmesin diye etten duvar örenler, şehit üstüne şehit verenler bu milletin ataları olamaz. Hep bizi kandırıyorlar. Bakınsana Allah aşkına Ulubatlı hasan'a , bakınız efendim dinci geçinen çıkarcı pezevenk insanlar Musab Bin Umeyr in sancak bayrak sevgisine, araştırın bakalım. Ne ulubatlı hasan ın torunlarıyız, Ne Mus'ab ın izindeki bir ümmetiz. Takılmışız bir yavşağın peşine, "Sizi Avrupa Birliğine sokacağım" deyip ; bıraktı bizi ortadoğunun göbeğine.
Bunlar bize az bile gerçi.
PKK sempatizanı erlerin yemin törenine de katılmadıkları iddia edildi.

http://sozcu.com.tr/2014/...skandal-gorulmedi-536279/

böyle ordu mu olur? arınç bir zamanlar "iyiki bunlarla savaşa girmemişiz" demişti. sözünü ettiği kişiler pkk ile 30 yıldır savaşan insanlardı. şimdikilerin hali ortada!

tekrar söylüyorum: yandaşlar, bu manzaralar sizin eserinizdir.

tekrar soruyorum: gurur duyuyor musunuz?
yandaşların her hatayı her yanlışı savunma psikolojisi ile bunu da savunacakları ve hatta savundukları kansızlık, hainlik ve iğrençlik hezeyanıdır. lan oğlum gerizekalı mısınız siz, adamlar sizi teker teker sikmekten bahsederken nasıl savunabilirsiniz bunu.
ülkemizde bugün yaşanan terör saldırısı sonrası akla gelen olaydır.

acaba kayseri de yaşanan olayda çarşı iznine çıkacak erler hakkında bilgi içeriden mi geliyor yoksa ?

devlet bu görüntüde halaya katılan asker görünümlü teröristler hakkında işlem yapmalıdır.
13 şehit 48 yaralı...

sanki bugüne kadar her şeyi yolunda götürmüş de başkan olursa daha iyi olacakmış havaları devam ediyor !!!

ben başkan maşkan istemiyorum !

bi git !