bugün

dikkat! mideniz kaldırmayabilir. böyle bir vahşet az görülmüştür... oklavayı çocukların makatına sokup sonra ağızlarına aldırıyor, yerden yere vuruyor. cidden psikolojim bozuldu! http://www.bursadabugun.c...donduran-olay-626339.html
anne sıfatının yakışmadığı canavar ruhlu yaratıktır. üvey ön ekiyle bile anne sıfatı verilemez. en fazla adamın ikici karısıdır ama anne değildir. kahpedir, kevaşedir, yaratıktır. insan bile değildir.
video'yu izlemeyip gerçek olduğunu kabul ediyorum. o kadının derhal idam edilmesi gerekir ve günahıyla ölmesi sağlanır.
kayseri insani vicdanli ve merhametlidir...
bir adi serefsizin yaptigini butun kayseri halkina mal etmek aptalliktir.
insanliktan nasibini almamis bu kadina cezalarin en agiri verilmelidir...
kadını erkeği yok, herkes gücü yetene içindeki canavarı salıyor, sosyopat diycem diyemiyorum zerre zeka kırıntısı yoktur bu kadında, mekanın dünyada taştan yastık ahrette cehennem olsun...
Orrospu çocuğu bir kevasenin adını üvey anne koymuşlar. Çocuğu yere ata ata belini kırdı resmen. Doğuranını siktiğimin çocuğu. O cocuklar ilerde seri katil oldukları zaman kim olacak bunun sorumlusu?

Ahh o kadını verecekler bana. O cocuklara yaptığının aynısını yapacaksın ona. Yağlı kazığa oturtup bağırsaklarını yırtacaksın.

(#30702335)
Orospu cocugu senin ben anani avradini sikeyim, bu kadin normal bi hapis cezasini hak etmiyo abi, bu kadinin her gun bi uzvunu keseceksin, surekli kan vereceksin olmeyecek ama orospu, 10 gun araliksiz keseceksin vucudunu, tabi bu sirada gotune oklava degil merdane sokup cikarcan ritmik olarak amina kodugumun cocuguna, o humanistcikler falan terorist kurtaracaginiza bu zavalli masum cocuklara el atin hadi.
kazığa oturtulmalıdır. ağzına sokulmalıdır.

mümkünse canlı yayınlanmalıdır. emsal niteliğinde bir karar olacağından ve caydırıcılığından şüphe edilemez.
LAN BU NEDiR YA.
BU NEDiR ARKADAŞ.
TUH SENiN KARAKTERiNi ELiNi AYAĞINI ...
ya arkadaş ben o kadar vahşet videosu izledim ama hiçbirinde bunun kadar sinirim bozulmadı. çocukların çığlıkları hala kulaklarımdan gitmiyor, allah belasını versin böyle insanın. benim de o yaşlarda dünyalar güzeli kardeşim var , aynı şeyin ona yapıldığı aklıma gelince çıldırıyorum. aq karısı hapis cezası almış sanırım , inşallah orada ranzaların demirlerini götüne sokarlar senin , amına kodumunun orospusu.

kim bilir daha ne çocuklar böyle işkencelere maruz kalıyor.
kayseri lilerden korkmamıza sebep olmuştur.
Üveyliğin ne olduğunu göstermiştir. Rabbim kimsenin evladını elin vicdanına emanet etmesin.
Eve Kamera koysan ne fayda o eziyetten sonra?
10 zenci tarafından sike sike öldürülmelidir.
küçük yaşlardan beri kafa kesme, infaz vs. iğrenç iğrenç videolar izlerim, yemin ederim hiç bu kadar etkilenmemiştim. çocuğun yalvarışları kulaklarımda çınlıyor. klişedir, her videoya yazılır ama gerçekten hassas arkadaşlar hiç açmasınlar videoyu. elime verseler çıplak elle bile parçalarım o kadaını, dakikalardır kendime gelemedim. son kısımda istemsizce ah diye bağırdım bana yapılıyormuş gibi. o babanın da ayrıca ecdadını sikeyim ben. böyle bir ruh hastasını nasıl ikinci eşin seçtin? bu kadar ağır işkence gören çocuklarının vücudundaki izleri hiç mi fark etmedin? böyle sevimli, küçücük iki çocuğum olsa her akşam onlarla oynarım, kucaklarım; bir kez kucaklamadın mı amın feryadı nasıl fark etmedin? kamera koyacak kadar güvensizsen neden evlendin? o babanın yerinde olsam bu görüntüleri izledikten sonra o kadını öldürmezsem o çocukların yüzüne bakamazdım. kimse ama akıl sağlığı yerinde değil, ama adalet var vs triplerine girmesin amk. bu ruh hastaları aramızda dolaşıyor bir tane de değiller. bu görüntüyü izleyip de o ruh hastası karıyı öldürmeyen babanın babalığını sikeyim. izlemeden okuyan varsa abartı değil, gerçekten izlemeyin.
46 yil hapis cezasi alarak, müstehakini almis bir canîdir. Bunu sen istedin dostum.
O çocuklar eminim ki büyüdüklerinde psikolojisi düzgün normal bireyler olamicaklar. Içi acıyo insanın gerçekten. En ağır cezaları hakediyo bu allahın belası karı.
anne sıfatını haketmedigi,hatta insan sıfatını haketmediği çok belli.
Hapishanede makatından şişlenmesi gereken karıdır.
Hapishanede 46 yıl gotunu yaya yatmak bile ödül olur bu kahpeye.
Ulan yarak kürek evlilikler yapıyorsunuz, bari çocuk yapmayın. Yapıyorsanız da boşanıp başlarına başka Bi karıyı getirmeyin. Ben senin cibbiliyetini ruhunu sikeyim orospu karı. Ah ulan Bi elime verseler onu boğazlamayan elimi siksinler.
hergün yanlarından farkında olmadan geçtiğimiz ruh hastalarından sadece biri.
benim okumaya izlemeye bile bünyem kaldırmazken Allah seni bildiği gibi yapsın kadın.
nolmuş ki yani anneyle çocuklar arasında bir kavga sadece bunları yayınlamak özel hayata müdahaleye girer.
idamın gerekli birşey olmasını düşündüren olay.
gayr-i ihtiyari olarak gördüğüm videoda ki, üvey anne dehşetidir. sözlükteki entry sınırım adedince küfür etmek ve aynı eziyetleri bu insanlık nasibini almamış allahsız, kitapsız kadına aynı şekilde yapmak istesem de faydasız. 46 yıl hapis almış gebersin zilli. o koğuşta onunda götüne sokarlar jopu.
Şuraya bildiğim tüm küfürleri yazma isteği uyandırdı haysiyetsiz .rospu kuçucuk çocuğa... Elim ayağım boşaldı bağırsaklarını yırtmak nedemek ya şunun tüm organlarını ellerimle çıkarsam rahatlamam koduğum canisi.
insalıkdan uzaktır.
güncel Önemli Başlıklar