1. 1.
  kayseri de ilkokul öğrencilerine dağıtılan +18 lik hikaye kitabıdır. neyse ki öğrenciler okumak üzereyken toplatılmış.

  kayseri de öğrencilere dağıtılan skandal kitap

  http://www.sondakika.com/...gunsuz-ifadeler-10626282/
  3 -2 ... kafam bir milyon
 2. 2.
  Milli eğitim sistemimizin ne halde olduğunu göstermesi bakımından ibretliktir. Ahlaklı nesilleri böyle yetiştiriyorlar artık.
  6 ... royall stars
 3. 3.
  eğer doğruysa bu ülkeden umudu tamamen kesmek için harika bir sebeptir.
  5 ... selfcontrol
 4. 4.
  Daha önceden de bir ders kitabındaki karikatürden dolayı buna benzer şeyler yaşanmıştı.

  Edebiyat, sanat alanlarında bu tarz şeyler var. Taraf değilim ancak bir iş yapıldıktan sonra ya yanlış oldu deyip tekrar başa dönme meselesindeyim.

  Az çok yazı Çizi işiyle uğraşanlar bilirler. Bu işler ekip işidir. işte ne bileyim yazarı, editörü, dizgicisi vs vardır. Birden fazla yazarın olduğu kitaplarda özellikle ders kitaplarında bir komisyon olur.

  Önsöz olayında ise kitabın okunmadığı çok bariz. Efendim dağıtılacak olan kitap için bir önsöz gerekiyor. Kalemi kuvvetli olan biri yazsın, mantığında oluyor.

  Baskıda da görülüyor finanse edenler işin sadece maddi yönünü karşılıyor. Buna benzer olaylar Anadolu'daki kültür sanat etkinliklerinde de oluyor. Bir sanatçı geliyor oranın yaşam tarzına göre ters giyiniyor veya ters bir cümle ediyor ki onlara göre hemen başkanı tefe koyuyorlar. Ya başkan ne diyor bu? Veya özellikle tiyatro oyunlarında buna benzer sahneler çokça yaşanıyor.
  1 -1 ... sessiz geveze
 5. 5.
  yani...

  almanlar, "çok fazla çüküne ve de dinine düşkünlük gösterirsen ilerleyemezsin" anlamına gelen bi sürü deyişlere sahiptirler.

  türkiye´deki dini güruh , adnan´ ın kediciklerinden, esenboğa havaalanında huuu çeken 50 kişilik gruba kadar...ya birine ya da öbürüne dibine kadar batmış durumda.

  sadece çüküne ya da dinine diil, arada bir de "kafana" yatırım yapacaksın...

  bu kitap da, bu bahsettiğim şeyin "çük" kısmına biraz fazla yaslanmış bir konu. okulda dağıtılmış olması da ayrı bi ironi tabii.
  2 ... paganviodio
 6. 6.
  bu olayı akepeli bi tanıdığıma anlattım, adam olmaz öyle şey iftira dedi..
  2 ... promocemo
 7. 7.
  bu kitapla kaldığını sanmayın. meb in çocuklara tavsiye edilen kitaplarını önce kendiniz okuyun. müstehcenlik olmasa da mesela 5 yaşlarında bir kızın kiliseye yakın durmama ve dünya hayatına bağlılığı yüzünden ayaklarının kesilmesini gerektirecek duruma gelmesini anlatan " kırmızı pabuçlar " vardır ki evlere şenlik.
  samed behrengi nin çocuk kitaplarında bile uzun uzun gereksiz şiddet tarifleri mevcut.
  1 ... radiolarian
 8. 8.
  ilkokul çocuklarına olmayaymış iyiymiş aslında da. ilkokul sıkıntı olmuş. islamcı dövletten beklenmeyecek harekettir. (gerçi sahiden, kitap okur mu onlar?)
  ... suppressor
 9. 9.
  Nasıl yapıyorlar abi böyle salak hataları, kasten yapıyorlar deseniz ellerine ne geçiyor bence tamamen ihmal.bu kitabı dağıtan gerzek açıp okumamıştır bile. Başımızdakiler gerçekten boş ve tembel insanlar.çocuklarımızı ne kadar önemsediğimizi gösteren bir hata.
  ... nkizlerco
 10. 10.
  yazarın ismi abdullah diye güvenip okumamışlardır bile.
  1 ... mkezer56