bugün

kopar zincirlerini gülsarı,cengiz aytmatov romanı. işe yarayabilir.
Bir kaynanası, annesi, karısı ve sevgilisi arasında kalan erkek kadar zor durumda değildir.
Ne karnı doyar ne ruhu.
Annemi secerim. Sectim. Pisman miyim, evet. Ama annemi sectigim icin degil.
Ölüm grubundan çıkmaya çalışan san marino gibi bir erkektir.
Birkaç yıl sonraki halimi gördüğüm erkektir. Bela geliyorum diyor bu sefer, gönül bu işte çok seviyorum ne yapayım.
karısını secip evine cekilip kapısını kapatması gereken erkektir.
Resmen Bermuda şeytan üçgeni filminin Türk versiyonu. Erkek ne yapacak dikkatle izlerdik.
hadi annesi karısı arasında kalır anlarım da, kaynana ne diye kızının tarafını tutmayıp ayrı cephe oluşturuyor? neyine güveniyor? annedir, evladısınız onu seçmeseniz bile mutlaka affeder; kaynanayı zaten seçmeyin ne alaka kızı dururken onun tarafını tutmak; karınızı seçin efendim, mutluluk karınızdan geçmektedir.
Süreklilik arz ediyorsa kanser olacak erkektir.
Duygusal davranmaması gereken nazik bir dönemden geçiyor. Mantıkla duyguları dengeledi mi çözüm bulur.
Önemli olan uçlarda değil dengede, orta noktada karar vermesi.
Bir de herkesin aklıyla hareket etmemesi.
Vah haline vah. Adeta ateş çemberinin içine ben diyim magma siz anlayın cehennem. Allah kurtarsın .
Hepsini geçmek zorundadır. Uzun vadede hiçbiri ile bas edebilme şansı yoktur. Herkesi olması gereken yere koyun en kısa zamanda. işlerinde en tehlikelisi kaynanadır, bel altı vur kaç yapar ve sizi sevmemektedir. Annenin kafasındaki imaj ise hiç değişmez boş yere değiştirmeye çalışma. Es konusu en önemli olanı! Eş eğer pozitif ise yola devam negatifse hemen kesmek lazım ilişiğini. Umarım çocuk yoktur. Çocuk varsa kadınlar derhal bunu koz olarak kullanır. Özet. Hiçbirine gereğinden fazla değer verme koçum.
bermuda şeytan üçgenine düşmüştür. sonu kötüdür adamcağızın.
oje sürüyordur.
kendisini seçmelidir.
Üçünüde dene tarafını seç.
kaynanam değil de kendi annem ve eşim ile kaldığım çok olmuştur.
eşimin sakin duruşu evde patlar, annemin iyi niyetli tavırları ile bunaltması arasında kafayı yemek üzere olduğum zamanlar oldu.

ailelerin biraz yeni bir hayatımız olduğunu anlamaları lazım.