bugün

vay be. 41 yaşında kaynana 20 li yaşlarında damat. 2 ay önce kayınpederi ölüyor, 2 ay sonra kaynanasının koynuna giriyor.
fantastik.

http://www.cumhuriyet.com..._Annem_cok_mutluydu_.html
Yerli ve millidir.
yok laik değilmiş, kesin bilgi yayalım.
hani marjinal bizdik aq. Bu ne lan.
Tutuklanınca rabia işareti yapmış. Lanet olası federaller dostum hani bunlar laikçiydi.
sakallıdan icazet almış serhat' tır belki de.
Başlığı açan arkadaşın yaratılıcılığı da bambaşkaymış.
görsel
(bkz: hani biz marjinaldik)
" tam annem kayalıklarda ayağını denize sokacaktı, bekçi serhat geldi, rabia yaptı "

durum tam olarak budur. fazla şeyetmeyin.
la herif rabia yapmayadı zçmıştık

ne kadar yozyobaz, donsuz dinci varsa üşüşecek

aha bunlar layıkçıııı, dinsiiiiiiiiiiiiiiiiiiizzzzzzzz

diye zır zır öteceklerdi

kendilerinden olunca tam sote yatmışlar.
Şimdi gelinin ifadesine göre damat kaynanaya kaydıktan sonra kaynana çok mutlu bir şekilde gelmiş, hatta gelin diyor ki 2 ay önce babam öldü annem nasıl böyle mutlu aq falan? Demek ki kadında uzun dönemli bir seks hasreti vardı, damat da onu giderdi, ikisi de mutlu oldu ama tabi iş büyüyünce kaynana satış yapmış, damadım beni tehdit etti bende mecbur kaldım ilişkiye girmeye falan.
haber metnini hızlı okuma tekniği kullanarak 3 saniyede okudum. evet tek suçlu facebook.
(bkz: yobazların ahlakı)
aile dramının bu kadarı allah hepimizi korusun böyle niyeti bozuk insanlardan çelişkiler de mevcut ifadelerde, damat diyor ki tehdit aldığımdan üzerimde silah bulundurdum, kaynana diyor ki hep silah bulunduran biri olduğu için kızıma oğluma zarar vermesinden çekindim. ulan derdin iffetin kızının yuvası olsa bir yol bulurdun anasın sen, yeme bizi.biri illa yalan söylüyor, kızı da ifadesinde annesini satıyor, annem çok mutluydu diye gel gelelim olayı farkeden kayınbro nun aklına neden kaba kuvvet geliyor bunu anlamıyorum ama bırakın bokunda boğulsun zinacılar.

al kızkardeşini boşat ibne kocadan, ananı da sik gibi ortada bırak sen 23 yaşında adamsın aklın başındadır aq. olan dayıya oldu bok yoluna gitti dayı onunda vardır karısı ailesi mk. kanı bozuklar yüzünden... yozlaşmış öz saygısı düşük insanlar, allah hepimizi korusun böyle insanlardan.
(bkz: skyturk)
cem yılmaz'ın ünlüler skeçinde ki tepkisi geldi aklıma... hani marjinal bizdik!?
Çomarlarin bitmek bilmeyen rezillikleri vol2345.
Flash tv veya stv dizileri gibi islenmis olay örgüsü.
saçının bir tek teli dahi gözükmeyen birinin girdiği ilişki.
olsun ama onun başı kapalı.