1. 1.
  esad'ın kahraman olduğuna inanır, sabah akşam araplara kayar. suriye'nin harabe olması sikinde değildir. apple marka ya da android işletim sistemli akıllı telefonu vardır. google'da arama yapar, kapitalist düzene direneyim derken ilk gördüğü kadın resminde otuz bir çekmeye başlar. linux özürlüdür. windows hayranıdır. ab ve abd'deki şirket ve bankalarla bağlantılı kredi kartıyla faizli alışveriş yapar. sosyalist zırvalıkları devletçilik ismiyle savunur. yoksa rengini belli eder, dışlanır. ucuz genellemelerle kafa siker, başka da bir işe yaramaz.
  -4 ... kiraathane keki
 2. 2.
  Mecburen arada okuyorum.
  Çünkü tarafsız türk medyası kaldığına inanmıyorum.

  Ne esad'a kahraman derim, ne suriye beter olsun derim. Ta aksini savunurum hatta. Kredi kartı kullanmam. Kapitalist düzen mi veriyor bize kadınları lakin bu dediğini de yapmam resim şu bu. Bilgisayarla ilişkim minimum. Sosyalist de değilim lakin halkçılığı neden zırvalık gördün anlayamadım. Rengimi belli ederim türkçüyüm. Ama şimdi türkçülük=kapitalizm demenden de korkmuyor değilim. Veya bunları yazdım diye rus hayranı ilan edilmemden de.

  Kapitalizme de, abd'ye de, rusya'ya da lanet..
  Türkçüyüm diye ırkçı da ilan edilirim. Masumların, sivillerin ölmesine kayıtsız kalanlara da. Tez vakit ülkemizdeki suriyelilerin de memleketlerine dönmeleri dileğiyle.
  1 ... eylulsabahi
 3. 3.
  ne kredi kartım var ne apılım nede fakirim-bok param var hehhe.nede google kullanırım.benimm bindiğim karıları göösren gölgesine 31 çekersin sikik fakir.akit fan boyu seni hahah.
  hayret sputnik news i takip ediyorum.ironi gibi başlık amk.kople ters çevir doğru oluyo.
  ... porno izlemeyen ergen