1. 1.
  kadınları pozitif ayrımcılıkla ödüllendirmeliyiz. kadınlar her zaman haklı ve masumdur. o nedenle istanbul sözleşmesiyle kadınlara birçok hak vermeliyiz. erkekler her zaman haksızdır.

  https://www.ensonhaber.co...e-girdi-kocasini-oldurttu

  bu olayda da kocasının erkek kardeşiyle yani kaynıyla sikişen kadın, bununla da yetinmeyerek amın beyin üzerindeki etkisini kullanıp kaynına kocasını öldürtüyor. böylece hem ikisiyle de seks yapıp amını şenlendiriyor hem de ikisinden birden kurtulup yeni maceralara yelken açıyor.

  Haberi ekşi sözlükten gördüm. Yukardaki paragraf da başlığı açan yazarın olayla ilgili yorumu. Çok beğendiğim için aynen kopyalayıp buraya yapıştırdım. Bu olay sonrası maalesef ekşi sözlükte yer yerinden oynamayacak, twitter yıkılmayacak, sokaklarda eylem yapılmayacak, show haberi sunan ve ancak halkın en az %90'nının hemfikir olduğu konularda ahkam kesmeye bi tarafları yiyen kadın prim üstüne prim yapmayacak. Tam tersi olsaydı yani olayın başrolü erkek olsaydı o zaman gümbürtüyü seyreyleyecektik.

  istisnalar kaideyi bozmaz, kadının başrolde olduğu bu tarz olaylar çok çok nadirdir mi diyorsunuz? o zaman sizi şöyle alalım:

  son birkaç ayda meydana gelen, kadınların başrolde olduğu suçlar derleme: (bkz: #43669032)

  edit: aramızda halen ''kadın suçlu evet ama abisinin eşiyle ilişki yaşayıp abisini öldüren erkeğin masum olduğunu savunacak kadar kadın düşmanısınız.'' diyenler var. bu tarz beyinsizleri erkeğin başrolde olduğu olaylarda ''erkek suçlu evet ama onu aldatan veya katil haline getiren kadının masum olduğunu savunacak kadar erkek düşmanısınız'' derken asla göremezsiniz. çünkü içlerindeki feministlik ve pasif meriçlik ruhu bu gerçeği görüp mantıklı argümanlar sunmalarını engeller.

  Evet suçun kadını erkeği yoktur. Ancak bu söylemlerinizi erkeklerin işlediği kadın cinayetleri için ''maganda terörü'' tabiri yerine ''erkek terörü'' tabirinin kullanıldığı başlıklarda/gönderilerde de görmek isteriz.
  12 -1 ... kazuo kiriyama
 2. 2.
  yeni maceralara yelken açamaz yalnız...kasten adam ölüdrmeye azmettirmekten faille aynı cezayı alır görür anasının amını...
  4 ... oberst
 3. 3.
  (bkz: Feminist uyuma katilleri koruma)
  6 ... uzay muhtari
 4. 4.
  Suçun kadını, erkeği yoktur. cezalandırılması gereken kadındır.
  4 ... ruzan
 5. 5.
  allah bin belanızı versin sürüm sürüm sürünün dediğim olay.
  ... evinin beyi cocuklarinin anasi
 6. 6.
  Kadın suçlu evet ama abisinin eşiyle ilişki yaşayıp abisini öldüren erkeğin masum olduğunu savunacak kadar kadın düşmanısınız.
  1 -6 ... efilla